Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zbyszek - swieta prawda, tyle bylo korowodu z tym pogryzieniem, poniewaz facet nie byl szczepiony, on jest pod obserwacja a ja nie moge sie pozbyc pianotoku ... :-?

Majka, nie lam sie, jako czlowiek pracy pociesze cie w proletariackim pozdrowieniu.

Z przykroscia stwierdzam ze jestescie malo produktywni.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam cichutko o pięknym poranku... :wink:

zbyszekP - ja też zostałem zaskoczony tym, że pitbull dał się pogryźć... :roll: , ale jeszcze bardziej nipokojąca byla długa cisza po zdarzeniu, na szczęście skończyło się na pianotoku...czyli wszystko w normie... :lol:

kgadzina i jaro obijają się na urlopach, ja wprawdzie wróciłem z urlopu (a nawet doszedłem do siebie po obchodach 40-ki!!!), ale na forum póki co mogę zaglądać tylko w pracy po pracy, więc będę zaglądał pomiędzy 2.00 a 4.00 :cry:

Miłego dnia Wszystkim - pit, liderze, wracaj szybko do zdrowia... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i znowuż tytuł widomości z Wirtualnej Polski:

 

"Ranny pies sam poszedł do weterynarza " czytamy:

 

Pies, potrącony przez samochód w pobliżu amerykańskiego miasta Corbin w stanie Kentucky mimo przetrąconej łapy przeszedł kilka kilometrów do kliniki weterynaryjnej, którą znał z poprzednich wizyt. Weterynarz natychmiast zajął się psem ...

 

To dla pitbulla, aby sie lepiej starał.

 

Czolem Krystian. Jak tam po urlopie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyszekP - dobrze, że wysłałeś swojego posta przed północą bo inaczej mógłbym pomyśleć, że jak tylko się odezwałem po wakacjach to wszystkich wywiało i zostałem sam... :cry:

Co do wakacji to uważam je za jedne z bardziej udanych, taką ładną pogodę miałem ostatnio chyba w 1997r :roll: ?

Niezmiennie przyjemne są dla mnie kąpiele w ciepłych basenikach, ale tym razem największe wrażenie zrobiła na mnie jaskinia svobody... :o , ale pisałem o tym przed chwilą w KK... :p

Wracasz zgodnie z planem, czy przedłużasz pobyt 8) ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...