Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

...no i ciekawe w czym ta rybka lubiła pływać :lol: , cześć kgadzino!!!

Kiedy 25.07. córcia wyciągneła mnie do kawiarenki internetowej załapałem się na ...TWOJE i KUBY imieniny i ten imponujący sklep monopolowy... :p !

zbyszekP - kiedy na mapce pod twoim nikiem pojawi się jakieś zdjęcie domu zamiast (pięknego i imponującego) projektu?

GDZIE SĄ WSZYSTKIE KOBIETY (z GK) :( ??????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O! Krystian! Witaj!

 

Widzę, że piszesz po szychcie :D a ja jeszcze przed i czasem w trakcie :lol: Cieszę się, że imieninkowe poczęstunki przypadły do gustu.

 

Zbyszku - a co byś Ty chciał rozumieć z tymi rybkami? Jeżeli myslisz o tym o czym ja, to jesteś wielkim swintuchem. A jesli nie o tym - to jeszcze większym:D:D:D

 

Kobiety - wychodzić z ukrycia! Wystawiać blade ciała na słońce! Tu mężczyźni na Was czekają! Prawdziwi mężczyźni - tacy co domy budują, synów płodzą, drzewa sadzą (i wyrywają na przemian). Tu do nas! TU!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I ja też jestem.Mocniej opalona po sobocie - przerzucałam kamienie przy drenażu. :lol: . Też po urlopie, ale może jeszcze pojade na tydzień.W pracy mówie, że mam dzieci w wieku szkolnym i urlop przysługuje mi w lecie i w czasie ferii.Tak było za komuny.Pamietam, jak wyjeżdżałam w maju i we wrzesniu bo nie miałam jeszcze dzieci.Nie chcieli mi dawać wolnego w lecie.Ale jesień w górach zawsze była piekna.Fajnie się maszerowało po szlakach w Tatrach.I te Czerwone Wierchy :D Ale mnie wzięło na wspominki.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian - zdjęcie domku będzie jak skończą robić dach. Na razie wciąż gołe belki, których nie bardzo wypada pokazywać. Bo to jakby publikowac zdjęcie żony bez ubrania. 8) Zresztą, co tam bez ubrania, bez makijażu! A tego to już zupełnie nie wypada. :p

kgadzina - Ocho. Znowu temat: co poeta mial na myśli? Co ja tam myślę to myślę. Ważniejsze jak tam naprawdę było.

 

Pozdrawiam Panie przed urlopem i po urlopie, jak również "kobiety pracujące".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

OOOOOOOOOOOOOOOOO!!!!!!

Są dziewczyny :p :p :p !

I to jakie zróżniczkowane! Jedne blade i posłuszne, inne opalone,jeszcze inne zrobotyzowane... :wink: , ale wszystkie pracowite (nawet urlopu im szkoda na bezczynność) i pełne humoru...

zbyszekP - bez mokijażu nie wypada, masz rację... :lol:

kgodzino - TY to potrafisz zaintrygować kobiety... :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁOMATKO !!! Jakie tu wczoraj były puchy - kgadzino only YOU and ME, ale jak urlopowicze wrócą to zaległości przeczytają w pięć minut, a pitbull (słusznie) powie, że GK pod jego nieobecność była mało produktywna... :wink:

Nic dziwnego, że w taki upał nikomu nie chciało się pisać, może się ochłodzi po padającym właśnie deszczyku... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ŁOJCZE! Krystian - Ino my dwa bez caluśki dziyń?! To sie w pale nie miyści!

Zaczekamy sobie cierpliwie na koniec wakacji, koniec urlopów, początek szkoły i kolejne wymówki :D dlaczego aktywność na krakowskiej spadła.

 

A póki co to może stukniem tego Kelta co?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, rzeczywiście, aktywność jakby spadła.

kgadzina - o jakim to lesie mowa? Czyżby gdzieś pod Krakowem była obfitość ryb? Moj znajomy, nie ten od strzelania, jeździ co roku na Mazury na łowienie rybek ( i na coś tam jeszcze). Ale zawsze wraca z kilkudzisięcioma słoikami marynat rybkowych. Pycha. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...