Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

kgadzina - skąd TY wiesz,że ja mam Kelta :o ??????????????????????

Bażancik był faktycznie już ostatni, ale od dzisiaj będę wystawiony na próbę charakteru....łostonom śe eli nie łostonom...(do następnego spotkania GK), no powiedzmy, że tego Kelta który jest w lodówce wypiję za dwie godzinki za Twoje zdrówko... 8) (zostaną jeszcze tylko 4!)

zbyszekP - nie zachwalaj tylko przywieź kiedyś na spotkanie GK, takie pychoty, nawet grilować nie trzeba... :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Krystian - jak to skąd wiem ze wciąż jeszcze masz Kelta?

 

Sprawa jest prosta :wink:

 

Po pierwsze - mam u Ciebie obiecanego Kelta na wypadek gdybyśmy się spotkali. Poniewaz nie wiadomo kiedy to nastąpi, to trzymasz stale Żelazną Rezerwę 8)

 

Po drugie - jak się przywozi piwo do domu od naszych południowych sąsiadów, to zawsze na początku wypija się pośledniejsze (jesli w ogóle taki tam są! :roll: ) gatunki, a Kelta zostawia na*:

1) specjalne okazje

2) czarną godzinę (nie mylić z gadziną a tym bardziej z kgadziną :D)

3) wszelki wypadek

*) niepotrzebne skreślić

 

Sam zawsze tak robię i stąd mój zasób informacji :D :D :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry. Ale było fajnie, miałam 2 i pół dnia wolnego, wybyczyłam się wspaniale. Goście przewijali się przez nasz dom, było ognisko ze spiewamy /repertuar wojenno-harcersko-rajdowy :lol: / Nikt nie wpadł do stawu, straty niewielkie. Sąsiedzi policji nie wzywali :lol:

Krzyś, Twoje wnioski z przestrzymywania najlepszych trunków na koniec nie sprawdziłyby się w moim przypadku. ja zawsze zaczynam od najlepszych. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z wielorybem już się wyjaśniło. W czasie którejś z gwałtownych burz urwał postronek i zbiegł w kierunku nieznanym. Żeby było śmieszniej - właściciel dowiedział się o tym dopiero z telefonu z wieży kontrolnej lotniska w Balicach... Na ich radarach pojawił się niezydentyfikowany obiekt latający. Namierzyli go optycznie... odczytali napisy na brzuchu i zadzwonili. Jeśli wieloryb spowodował jakieś kłopoty w ruchu lotniczym to właściciel może mieć spore kłopoty...

Wieloryb wylądował następnie w obejściu chłopa z Zabierzowa, który potraktował go podobno widłami :D . Podobno, bo chłop się zapiera, że nie. Dość, że znaleziono go w końcu w polach, kilkaset metrów od zbudowań z dziurami w obu bokach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej

Ja też pierwszy dzień po urlopie. :cry:

Teraz tylko odrobię zaległości, ogarnę papiery ... :cry:

Czy ktoś może mi w skrócie powiedzieć co się działo w grupie przez ostatnie dwa tygodnie?

 

:lol:

Oj działo się niestety małoco - od 31.07 do 17.08 GK zapisała tylko jedną stronę, więc chyba skrócić się już nic nie da... :lol:

Nadrabiajmy zaległości!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry. Moje dzieci są faktycznie zawiedzione brakiem stałego elementu krajobrazu w postaci wieloryba :D Jadąc do szkoły nie będziemy przecież zbaczać z trasy, aby oglądać żyrafę, która ewentualnie mogłaby atrakcyjnością dorównać wielorybowi :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaka burza? Nic nie słyszałam. Burza jako naturalne odgłosy Matki Natury - zupełnie są dla mnie nie zauważalne, za to Tomek wstaje, chodzi po całym domu zamyka okna i rano mówi, że kompletnie nie mógł spać. Ale jemu przeszkadza też za głosny świergot ptaków, szczekanie psów w oddali itp :lol:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...