Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Od poniedziałku nie jestem już obywatelem Stołecznego Królewskiego Miasta Krakowa. Byłem krótko bezdomny aż wreszcie przygarnęła mnie Wieliczka. Także wkrótce będę miał na tablicy rejestracyjnej auta zamiast szacownych literek "KR" taki śmieszny napis w rodzaju " KWI K...".

Wygląda na to, że trzeba będzie się zrzec samozwańczej funkcji ojca założyciela grupy :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Qrcze, podgrup im się zachciało :D

Właśnie wróciłam z kawy z ...Richem. Prosił, aby wszystkich pozdrowić. Ma już gotowe fundamenty, drewno przywiezione, robotnicy są. Nie zdecydował się jeszcze na producenta okien drewnianych /tylko impregnowanych, nie malowanych/ - może macie kogoś do polecenia?

Kontakt z nami ma utrudniony, bo TP jeszcze nie podłączyła kabla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rich! - słyszysz? Pozdrawiamy Cię! Fajnie że tak efektownie walczysz. Mamy nadzieję że wszystko idzie tak jak trzeba ku zadowoleniu Twojemu i Twojej żony. :lol:

 

Majka - a czemu nie chcesz zaakceptować istnienia podgrup? To moze być bardzo ciekawe jakie powiaty reprezentujemy będąc "w kupie" :)

 

Krystian - Poważnie miałeś KXV? Rozumiemn że teraz póki co jest SO ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No, dajcie spokój z tworzeniem "struktur poziomych". Rozbijactwu należy stanowczo powiedzieć NIE. 8)

jaro - dzięki za obietnice o informowaniu o dalszych losach wieloryba. Kiedyś raz go dojrzałem, ale nie odczytałem napisu. Świadomość tego, że już mógłbym treści tego napisu nie poznać powoduje, że mam wrażenie jakbym stracił coś ważnego w życiu. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Zgodnie z obietnicą garść newsów z życia pewnego wieloryba. Według absolutnie niepotweirdzonych informacji wieloryb w czasie swojego krótkiego lotu swobodnego jednak spowodował komplikacje w ruchu powietrznym - a to mianowicie takie, że samolot rejsowy PLL LOT musiał wykonać dodatowe kółeczka przed lądowaniem...

W związku z tym, opóźnił się jego ponowny start i nastąpiło kolejne opóźnienie w Wa-wie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NO, NO , NO - Majka - oczko wodne (sorry - staw) na wieloryby...

jakie gabaryty musi mieć działka... :o , a może ten wieloryb jara jest mikrusieńki... 8) 8) 8)

 

Jakie oczko? Staw, to staw - co prawda narazie lekkko wyschnięty :D W naszym gospodarstwie jedyna rzecz mala to ....auto :lol:

 

Dzień Dobry wszystkim

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...