Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam wszystkich.

 

No trawa jak to trawa - jak już raz urośnie, to trudno ją skasować :D Wytrzymała naszą urlopową nieobecność mimo skwarów i braku podlewania. Kreta (raczej nornicę) w międzyczasie przegonił na doststeczny dystans buczek z Castoramy za 90 pln.

 

A bieżące zakręcenie polega na tym, że budowlańcy wymyślają betonowania od godziny 17, czyli jak normalni ludzie wracają z pracy do domu. Eech! Na zimę sobie odpocznę! Może....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro

U mnie trawa rośnie jak szalona .... może dlatego, że potraktowałam ją nawozem przed wyjazdem na urlop.

Marek, który nie wiedział, że nawoziłam trawę, stwierdził " ... że odkąd wyjechałam, trawa zabrała się do życia i musi kosić co 4 dni ..." :lol:

Ale niepokoi mnie, że tak trochę jakby zżółkła. :cry:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu - rozumiem,że zamiast dywanika pomalujesz kawałek podłogi na niebiesko? Hmmm, wiesz, to bardzo praktyczne rozwiązanie. nie trzeba tego odkurzać. Mokra szmata (albo łepetyna Roberta Leszczyńskiego) wystarczy :roll:

 

Zastanowię się czy u siebie tak czasem ie zrobię :D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiu

Mężczyźni są z Marsa, oto kolejny przykład. Marek podobnie stwierdził jak zobaczył farbę zamiast dywanu.

A ja po prostu zamówiłam dywan i poszłam krok dalej, kupiłam farbę pod ten dywan "co go jeszcze nie ma, a ma być", konkretnie do salonu za sofę trójkę. http://foto.onet.pl/upload/21/52/_139695_n.jpg

Do salonu potrzebuję drugi taki dywan jak jest pod wypocznynkiem.

O qrcze ... ale się tłumaczę ... jak winny.

 

A a propos nawozu, to jakiś jesienny bez azotu, kupiony naprzeciwko M1 w szkółce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie też trochę podesłcha - przesuszyło ją jednak trochę, ale po ostatnich deszczykach rośnie dalej. Trawy już nie podlewam ale krzewy i drzewa regularnie dwa razy w tygodniu. Bo sucho jest strasznie - przynajmniej u mnie 8) .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Majka: jakie chwasty ? A szalejący Tomek z kosą ?

I ponieważ dawno nie było apeli, rzucam hasło:

 

UWOLNIĆ ZIELONĄ !

 

krzysiek, pit - mamy najbliżej - może podjedziemy wieczorkiem z narzędziami i przetniemy parę drutów, trzeba pomóc koleżance z Forum :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie! Montujemy "Very Strong Ekipa"! Kiedy jedziemy uwolnić orkę (o pardon! Miało być Zieloną :lol: ) ????????? Nożyce do drutu pożyczymy od Johna Rambo (takie fajne ze scyzora), dojazd może być moim Batmobilem. Zbiórka jak zawsze pod moim domem. Kto jeszcze coś bierze z sobą? Aha zgłaszać propozycje terminu! KONIECZNIE!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...