Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Nożyce do drutu pożyczymy od Johna Rambo (takie fajne ze scyzora),

 

Tak właśnie myślałem, że z narzędzi to najprędzej się znajdzie krzynka piwa ewentualnie dwie krzynki :D.

Zastanawiam się tylko, czy Zielona napewno chce być uwolniona ? Może pragnie jednak być zniewolona. A może jest zmanipulowany, aby nie czuć potrzeby uwolnienia ? Czy jest tu jakiś dyżurny psycholog, żeby mógł się wypowiedzieć ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Krystian - no i z rzeczy na K to jeszcze oczywiście oprócz KKKKosy,

KKKKrzynki piwa o nazwie

KKKKelt jako paliwo,

KKKKgadziny jako napędu do

KKKKosy, to trzeba dorzucić

KKKKrystiana jako dozującego paliwo. No a potem

KKKKurde

KKKKoszenie i

KKKKiedyś tam braterstwo

KKKKrwi.

 

Może byc taki scenariusz? :D:D:D:D:D:D:D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciąć czy nie ciąć - oto jest pytanie !

Ach nie, wszak to zwykłe, babskie gadanie.

Zawróćcie tę pomoc co w drodze już była

bom żartowała i zdanie zmieniła.

Ostawcie więc krzynki, ściągnijcie buty

mój świat chcę widzieć przez druty !

Oto jest pieśń i śpiewanie moje:

słupki, siatka i stalowe zwoje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaro - nie żebym cos miał przeciw wierszowankom i ich tematyce, ale wiesz gdzie ja się urodziłem? No właśnie, w Oświęcimiu. W kontekście ostatniej linijki Twego utworu czuję się dziwnie osaczony.

 

Żartuję z tym osaczeniem. Nie mam kompleksów ani z powodu miejsca urodzenia ani z powodu nazwiska. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jaro - no a o czym ja piszę? Zawsze pękałem ze śmiechu kiedy ludzie myśleli ze mam tylko taką ksywkę i im szczena opadała jak pokazywałem dowodzik osobisty... Qrczeeeeee... ale miałem wtedy ubaw! A ilu ludzi na forum myślało że jestem w ogóle dziewczynką hehehehehe?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiuchna - podaj współrzędne, wiesz jakiś azymut, charakterystyczne obiekty w pobliżu, bo z tego co nam wiadomo to ogrodzenie masz niemałe. Podobno z jednego końca nie widać drugiego, a nikt nie będzie latał wzdłuż wte i wewte... z krzynkami na plerach :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian - ty to masz pory odwiedzin forum :D Gdyby to jeszcze zza oceanu to by sie dało racjonalnie wytłumaczyć, ale tutaj??????

 

 

Dzień dobry wszystkim! Na dziś deszczu nie zapowiadali, ale też i upału nie ma być. Więc niech ten dzień będzie dobry i jeszcze lepszy!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...