Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witaj Herne! Gdzieś Ty Chłopie był jak Cię nie było?! Opowiedz nam co u Ciebie nowego?

 

Kat - Na wywóz gruzu i śmieci dobry jest też "Dziennik Polski". W ogłoszeniach drobnych pod "Usługi Transportowe" szukasz po kolei jak leci i znajdujesz hasła w stylu "wywóz gruzu, śmieci, wszystkiego, opróżnianie podwórek..." itp...

 

Ewentualnie pozostaje Panorama Firm w dziale "Wywóz śmieci, asenizacja". Sporo tam jest tych firm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozdrawiam wszystkich - byłem ale rzadko (nie pisałem zbyt wiele - skromność). Chciałbym się pochwalić domkiem, ale jak Zielona (chłopie) doloży do foto-onet.

 

A propos Śląska:

 

Orkiestra w Górnym Śląsku:

Kapelmistrz: Cymbalisten fertig?

 

Orkiestra: Fertig.

 

Kapelmistrz: Puzonen fertig?

 

Orkiestra: Fertig.

 

Kapelmistrz: Trompeten fertig?

 

Orkiestra: Fertig.

 

Kapelmistrz: Also, Boże coś Polskę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian - mój wujek tak mawiał! Mieszka do tej pory w Katowicach na Dębie (pod stadionem GKS-u Dospel Katowice). Zawsze do mojej mamy mówił "chopie", a jak go poprawiała to skutkowało na 2 minuty. A jak się "orznął" (czyli po śląsku - opił) to w ogóle nie skutkowało nawet na sekundę, tylko było "choooopie" i "rozumiysz chooooopie". Ale kiedyś to były czasy....
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam serdecznie Wszystkich po przerwie. :D I mam prośbę. Potrzebuje namiary na brygadę lub firmę, która dokończy we wrześniu budowę.Ludzie, których mam obecnie zawalają terminy.Mam do zrobienia strop nad parterem, a czas mnie goni, bo w razie deszczu nie dojedzie sprzęt.Czy ktoś mógłby mi pomóc ! :cry: Roboty na 2-3 tygodnie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam z rana!

Matka Boska Częstochowka czuwała dziś nad kierowcami, bo jeden taki fordzik Ka przetestował moją tylną klapę oraz zderzak. Rannych nie ma. Szkoda że tak słabo stuknął, bo bym sobie więcej w aucie rzeczy na nowe powymieniał. No ale trudno. Jest jak jest.

 

Krystian - nasz temat dalej aktualny, bo auto jeździ tylko głupio wygląda.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Halo halo, nadajemy w skrócie reportaż z Krakowa o tym co działo sie dziś w godzinach porannego szczytu komunikacyjnego.

 

Godzina 07:50. Skrzyżowanie Kamieńskiego ze Sławka. Światła. Sznur aut od Wieliczki. Czerwone światło. Hamowanie. Ostre hamowanie. Prawo siódmego samochodu. Byłem szósty. Siódmy myślał że się zmieści w moim bagażniku, ale nie dał rady. W turnieju Henry'ego Forda w rozgrywce pomiędzy Mondeo Kombi a Ka zwyciężyło Mondeo. Zderzaki połamane. Sprawca trzeźwy. OC ważne. Relacja z wizyty w PZU - po ogledzinach.

cdn...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...