Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Krystian - ford forda i to jeszcze wyszło na pedofilię z szykanami bo:

1) Od tyłu

2) Pedofil (raczej pedofilka, bo to ONA - Ka!), bo na Mondeo (ono - rodzaj nijaki a więc dziecko, nie szkodzi że wyrośnięte :D)

 

Jaro - od kiedy jeździsz tą trasą? Zawsze myslałem że pędzisz autostradą (do nieba). A co do dokładnej godziny - to w ciągu minuty tam przejeżdżają dziesiątki samochodów. W każdym razie jeżeli nie stałeś w koreczku na lewym pasie (bliżej betonowego murku) to przejechałeś wcześniej. Hmmmmmm, co by to było gdyby się "pocałowały" auta forumowiczów..... :roll:

 

Relacja z PZU - Centrum Likwidacji Szkód, al. Pokoju 51

Odczekać swoje niestety trzeba, ale

1)Panie są miłe (kiedyś były bardzo ważne i opryskliwe)

2)Są stoliki i krzesełka, dach nad głową

3)Dostaje się numerki i nie trzeba stac w kolejce

4)Odczekać trzeba ale się człowiek nie nudzi, bo wypełnia formularz, wprawdzie długi, ale jest wzór na każdym stoliku co tam wpisać i długopisy też są... no no!

5)Rzeczoznawcy mają klimatyzowany baraczek i jest tam duuuuużo miejsca.

 

Zobaczymy kiedy oddadzą kasę za naprawę..... i ile jej oddadzą!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej z rana

Nie było mnie jeden dzień i proszę co się porobiło. Stłuczki

Herne się pobudował (jakby to trwało jeden dzień) :wink: Zamieszczam zdjęcie w albumie.

 

Jaro. Twój namiar na wywózkę śmieci jest już nieaktualny "Wójek rozwiązał firmę" Ale dzięki. Mam takiego co podstawia kontener 8 m3 za 220 zł !!!! I uwaga: 3 inne firmy do których dzwoniłam chcą od 250 do 270 za 8m3. :roll: :roll:

Zgroza

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich

Żadko tu bywam z braku czasu i walki z dziećmi o komputer.

 

Ale jak mam problem to do Grupy

 

Napiszcie jakie macie fundamenty - szerokość,

w projekcie mam ściany i fundamet nad ławą 40cm,

chciałbym zaoszczędzić i zrobić na 30 cm ????

 

ściany będą z maxa parter z poddaszem użytkowym podpiwniczony

:-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czesc. spotkanie za miesiac? mi pasuje, dostałam druk Zla /czy jakoś podobnie :D / na 28 dni. I nudzę się już okropnie :cry:

 

Mam teraz trochę wolnego mogłabym się zająć np. rozlokowaniem pomieszczeń i pracowników w pewnej instytucji na ul. Łazarza :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

spędziłam tam upojne 3 godziny, a że mam rozwinięty zmysł obserwacji..... reformy potrzeba, oj potrzeba. Nie mówię o pracownikach, ja zostałam obsłużona w bardzo miły i profesjonalny sposób, ale o ... logistyce :evil: Ciekawe kim z zawodu jest dyrektor tej szacownej instytucji :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...