Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam,

humorki dopisują, aż miło :smile: Znowu jakies słowo niezrozumiałe

dla mnie - "lambrekin". Majka, co to takiego?? Nowy rodzaj

zawieszania firanek? Dzisiaj są takie ładne okna, że zapewne

prezentuja się doskonale bez towarzystwa materiału.

Ale na noc trzeba sie jakos odgrodzic od Surowkowek, prawda? :razz:

 

Voo-yeck, dzieki za obietnicę kubka :smile: Trzymam kciuki za

udaną umowę kupna. Wiesz juz jaki chcesz miec dom?

 

Pozdrawiam :smile:

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, hej, to ja Jarząbek Władysław. Moja żona wie co to jest lambrekin (słyszałem jak kiedyś używała takiego słowa), ale...... własnie zasnęła więc powiem Wam kiedy indziej. Co do cwibaka to jak nie wkroczę na ścieżkę wojenną z Teściową to przed świętami jest szansa na przepis na forum. Obiecuję!!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No właśnie miałem zapytać, czy przewidziano nagrody :grin: ???

Co do znaczenia: wydedukowałem z Twojego opisu ale upewniłem się u źródeł dobrze poinformowanych: czyli u krawcowej-teściowej. Teściowe to potęga, więc nie ma co z nimi wchodzić na wojenną ścieżkę...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do życzenia; przytoczę z pamięci oryginalne życzenia jednego z przyjaciół, które otrzymałem z okazji niedawnych urodzin ... powiedzmy 18-tych :smile:.

Przyjaciel mówił tak: "Zwykle życzy się pieniędzy, zdrowia i szczęścia - bo to dla wielu jest najważniejsze. Ale ja życzę Ci tylko szczęścia - bo ono jest najważniejsze. Dowód ? Na Titanicu były setki ludzi, którym nie brakowało ani pieniędzy ani zdrowia, zabrakło im tylko szczęścia..."

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość taniaklima.pl

Zapraszam Krakusow na wizje do Myslowic w najblizsza sobote. Moze bedzie okazja do wzajemnego poznania sie Forumowiczow.

Mam zbudowany i dzialajacy Gruntowy Wymiennik Ciepla (nie mylic z pompa ciepla) w Myslowicach (slaskie).

Jest dobra minusowa temperatura do sprawdzenia jego mozliwosci grzania powietrza do wentylacji domu.

Nie bede zanudzal - wiecej informacji na Forum Muratora dzial "Wymiana doswiadczen" watek "Gruntowy Wymiennik Ciepla"

Prosze zadzwonic 9.00-17.00 - wyjasnie gdzie to jest (od zjazdu z autostrady 2km - moge o okreslonej godz. byc przy zjezdzie z niej)

Pozdrawiam:

Witold Piecha: [email protected]

tel. (0....32) 201 61 61

 

[ Ta wiadomość była edytowana przez: taniaklima.pl dnia 2002-12-12 14:17 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

On 2002-05-15 14:55, andrzejp wrote:

Majka: przyłączam się do uwagi pitbulla o kontynuacji dziennika. Właśnie mam zamiar zweryfikować Twoje namiary na drzwi wewnętrzne. Trzymaj się ciepło i wesoło. Widzę...widzę...widzę... jak siedzisz przy kominku... za oknem wali śnieg ... drwa trzaskają jasnym płomieniem ... siedzisz odprężona, jest ci przyjemnie ciepło... widzę, jak mąż niesie Ci parującą kawę ...

o qcze, sorry to mój Szef :smile:)

 

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: andrzejp dnia 2002-05-15 14:55 ]

 

Majka, ja chyba też zasłużyłem na drinka. Ja Ci ten kominek wywróżyłem już w maju !

pozdrawiam ciepło

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...