Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Majka - co trzeba zrobić, żeby dostać ,,druk Zla" na 28 dni :roll: ??? Oj też bym się ponudził... :p

Agacka - melduję, że zadany mi rebus został rozwiązany dopiero po dwóch minutach :D , o przyczynach szoku i mojej ociężałości umysłowej opowiem przy okazji... :wink:

kgadzina - piszę z pracy przed pracą o śmiesznej porze :p , bo jak jednego dnia się człowiek ,,urwie" po 10 godzinach roboty, to drugiego musi przyjść ,,trochę" :evil: wcześniej i zrobić swoje...

Czy dasz relację z ,,REKONESANSU" :o ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to po tak długiej nieobecnosci to może ja zacznę od przedstawienia się :lol:

 

Z nowości : odebrałam juz drogę, ogrodzenie ma być gotowe do końca tygodnia! Coś koło środy odbiór!

 

Z codzienności: w pracy taki młyn,że nie mam za bardzo jak do Was pisać - bo mnie wywalą :cry: Ale ja coś wymyslę!

 

Z przeszłości: na wakacjach (tak nie bójmy się tego słowa! :) )było superancko!Pogoda dopisała jak zwykle, wymoczyłam się za cały rok.Gazet co prawda wszystkich nie przeczytałam,ale i tak jest lepiej niz przed wyjazdem.

 

Krystian z niecierpliwoscią czekam na tą okazję! A 2-minutowy szok to nie szok!

 

Jak dobrze znów być z WAMI !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To znowu Ja z problemem fundamentów

Dzięki Zbyszek - konstruktor zaakceptował 30cm.

Ale zastanawia mie że robią izolacje z papy pomiędzy ławą a ścianą fundamentu jeśli jest już izolacja z papy pod ławą a pewnie jeszcze będzie

między ścianą fundamentową a właściwą ścianą.(koszty,koszty.....)

Dzięki za jakieś porady jeśli macie to za sobą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Artek - te poziome przegrody przeciwwilgociowe blokują kapilarne podciąganie wody (w porach betonu, zaprawy i ceramiki) w górę. Koszty kosztami, ale trzeba to zrobić, bo w przeciwnym przypadku koszty odgrzybiania domu mogą być znacznie wyższe. Nie mówiąc o zdrowiu, którego na pieniądze przeliczyc sie nie da.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witojcie wszyscy żywi i nie całkiem martwi! :roll:

 

Winien jestem - a właściwie winni jesteśmy z Krystianem wszystkim jeszcze jedną rzecz:

 

Otóż......

 

Przekazujemy całej grupie.....

 

WSPÓLNE POZDROWIENIAAAAAAAAAAAAAAA ZNAD PIWKA W JURZE KRAKOWSKIEJ!!!!!! (Tu nastepuje charakterstyczne llllllluuuuuuuu!!!!!!!!!) :D

a szczegółów to lepiej opinii publicznej nie będziemy przybliżać, bo..... :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

WWWWWWWWWWWWWWWWĘŻYKIEM... pewno wrócimy... :wink:

A jutro w Ogrodzieńcu na zamku :

- święto gminy,

- podsumowanie konkursu na ,,Złotą miejscowość...",

- święto ,,pieczonego ziemniaka" :p ,

- pokaz sztucznych ogni... :roll:

 

A NA TO WSZYSTKO ....

NADE WSZYSTKO...

P I V C O !!! :p :p :p

I o tym wszystkim dowiedziełem się dopiero wczoraj wieczorem... :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...