Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Po co wy - droga grupo krakowska założyliście to forum na site Muratora- przez ostatnie kilka stron- tylko informacje o piwku, brzuszkach, i "picu picu" - niedobrze się robi :o !!

A szkoda bo spodziewałąm się pomocy i wymiany doświadczeń budowlanych wsród ludzi z południa Polski!

Ten Krakówek zawsze miał aspirację do bycia dziwakiem za każdą cenę!

Zniesmaczona Krakowianka!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

BARDZO PRZEPRASZAM GRUPĘ KRAKOWSKĄ!!!!

Właśnie przeczytałam, wychodząc z tej strony, że jest to klub dyskutujących o budowie i nie tylko! Teraz rozumiem!

Ja niestety zaczynam gruntowną przebudowę, jestem w tym zielona, walczę z czasem i przeraża mnie wszystko! Jak się wprawię w budowanie to może dołączę do tego "pitu pitu" - o ile mnie już nie wyklęliście!

:wink:

Pozdrowienia!

Zniesmaczona Krakowianka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jola, my jesteśmy dziwakami to fakt. Nasze domy w większości już stoją, inne są w trakcie, inni mają chociaż ogrodzenie i drogę. Ze sporą grupą znamy się juz nie tylko wirtualnie, ale też przyjaźnimy w świecie rzeczywistym.

Po ogólne porady zwracaj się do "wymiany doświadczeń", do grupy po miejscowe. Do grupy zaglądaj też jak chcesz się trochę pośmiać.

Jak masz ochotę na kawę, to zawsze służę /pracuję w samym centrum krakowa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień dobry wszystkim!

 

Jolantas.... Wrrrrrrrrr... No! Szczęściem zreflektowałaś się w porę zanim moje warczenie przemieniło sie w czyny destrukcyjno-wyklinające.

Jeśli chodzi o bramy pełne - myślę że warto porozmawiać z producentami tych ażurowych, żeby po prostu dołożyli troszkę nakładu i wyposażyli swoje bramy w dodatkowy element, którym bedzie np. blacha trapezowa. Natommiast u Hörmanna w zasadzie można dostać każdy rodzaj bramy jaki się tylko zażyczy. Ale to niestety kwestia kosztów, które mogą byc niemałe. Jednak zapytac a zwłaszcza potargować się o cenę zawsze warto.

 

Zbyszek - i jak tam wyniki sprawdzania, co? :o :lol: :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...