Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Myślę, że mógłbym polecić:

-murarzy do ścian z silikatów i klinkieru,

-.... i nikogo więcej bo resztę jak na razie robiłem bez fachowców, czy też jak kto woli szpeców ( co to wszystko zeszpecą... :wink: , tak to było kgadzino?)

 

Co do pierwszego dnia w szkole melduję, że moja pociecha dzielnie wstąpiła w szeregi czwartoklasistów, do tego okazało się, że jej wychowawczynią jest ulubiona ,,pani od angielskiego... :p ", więc może jakoś ten rok przebrniemy... :roll: (powinno być przebrną, bo tatuś na tym polu nie jest zbyt aktywny... :-? )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Kasiu - doskonały pomysł z tym polecaniem!

 

To ja mogę polecić:

1. siebie

2. teścia

3. kuzyna (mojej żony)

4. wujka Władka

rezerwa:

5. wujek Bronek

6. Jarek (ale nie jaro)

7. Tomek i Witek (synowie wujka Bronka)

 

I taka ekipa jak nasza jest nie do znalezienia w całym swiecie :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jeszcze o sikaniu! /he wreszcie w temacie!/

Mój kumpel po powrocie z wakacji chwalił się nową żoną a jako najwyższą zaletę podał: "ona taka pracowita, taka uporządkowana! Wiecie ja lubie taki porządek! Wcześniej to człowiek przyszedł z roboty, wchodzi do kuchni a tu w zlewie sterta garów! Nie ma się nawet jak odlać!"

Tak więc bidet to opcja dla niskich supermanów. Wam wielcy pozostaje zawsze zlew /jak się ma nową lu porządną żonę!/

 

Swoją drogą nie rozumiem dlaczego instalatorzy nagle stali się tacy troskliwi i sanitarni! Moi też protestowali, że nie ma w projekcie bidetu, próbując mnie zawstydzić czy ja się "tam" nie myję?!

Dzięki za poradę o bramach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kgadzina

A ten wujek Władek to czasami nie mój ojciec? :wink:

 

Pit

Z tym polecaniem to jest tak, że ostateczny wybór robimy wśród paru zazwyczaj poleconych wykonawców. Kierujemy się tu różnymi kryteriami. Czasami choć znajomy polecił mi wykonawcę ja go nie wybrałam bo: np. nie spodobał mi się sposób jego podejścia do sprawy.

Czasami choć miałam poleconego wykonawcę sama znalazłam taką perełkę, że każdemu mogę ją polecić. Tak, że i tak ostatecznego wyboru dokonuje inwestor.

Wśród moich perełek jest na pewno fliziarz i instalator co. Ich mogę rekomendować. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...