Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jestem wprawdzie w trakcie budowy więc efektów końcowych nie mogę za bardzo ocenić ale z doświadczenia moich przyjaciół i jak narazie ze znakomitej pracy /jeszcze u mnie pracują/ mogę polecić firmę która jest świetna zwłąszcza w budowlance związanej z remontami w zabytkowych obiektach, a zwłąszcza w podbijaniu fundamentów. Są solidni i do tego najtańsi na rynku wśród firm wysoko wyspecjalizowanych. Np mają osobną ekipę do podbijania a osobną do murarki związanej z przebiciami, osobno do dachów itp. Działąją bez opóźnień i często sami doradzają różne metody wykonania bo ze starymi domami wiadomo różnie- czasami w trakcie remontu wychodzą dziwne rzeczy.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dla siebie- robie m. inn. piwnice w stojącym od 30 lat niepodpiwniczonym budynku- do tego bliźniaku /sąsiad nie ma piwnic też/- więc szukałam kogoś kto się dobrze zna aby nic sąsiadowi nie popękało /nie mówiąc o zawaleniu/

Mam zawodowo wiele wspólnego z restauracjami zabytków /uczę konserwacji zab na WA/. Moje rozeznanie w ekipach z tej branży pochodzi więc często z różnych doświadczeń /na szczęście jak dotąd nie na własnej skórze!/ Ponieważ mój dom to bynajmniej nie zabytek ale ochydna kostka, którą chciałąm przerobić, więc niewiele z tej kostki ma zostać. Ze względu na wspomnianego sąsiada i praktyki związanej z następstwami podbijania fundamentów, postanowiłam zatrudnić ekipę mającą na codzień doświadczenie z nietuzinkowymi sytuacjami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian sposobnosci będzie jeszcze co niemiara, tak więc proszę to brac pod uwagę :lol:

Jaronic nie karczowałam - czekam na kominek :lol: A dziennika nie prowadzę, bo byłoby czymś nieprzyzwoitym otwierac dziennik nie mając ciągle jeszcze działki budowlanej :evil:

Ale za to dziś jadę odebrać ogrodzenie :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...