Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Pewnie, Ze nie śpię, pobudka była o 5.30 - Tomek, reszta o 6-stej. Jestem już po wizycie u orzecznika ZUSu, został zrobiony pełny wywiad /nie wiadomo po jaką cholerę/, złamanie potwierdzone i wysłano mnie po..... zwrot kosztów podróży pok.22 :lol:

Ten nasz świat samych absurdów zaczyna mnie męczyć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuję za wsparcie duchowe. Jestem to fakt w pracy, ale nie pracuje. Mam prawą rekę w gipsie, jestem całkowicie praworęczna. Nie mogę podpisać umowy z klientem, wypisać przelewu, faktury itp.

Siedze w biurze, bo tu mam stałe łącze :lol:

MogLabym siedzieć w domu, ale tam jest jeszcze gorzej, tyle roboty do zrobienia, a nic nie mogę :( Więc wolę być w biurze, chodzę na spacery itp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro - nie raz i nie dwa było mówione, że po rajdzie Majka-Trophy :lol: następne impressski będą jak u Hitchcocka - zaczyna się od trzęsienia ziemi a potem napięcie stopniowo wzrasta... :o No więc Agacka wyszukała takie miejsce, żebyśmy nigdy nie zapomnieli tej impry u niej. Oczywiście nie zapomni ten kto dojedzie, bo ilu z nas padnie w trakcie zdobywania przełęczy, przełączek, ilu połamie nogi i zawieszenia na dojeździe, ilu wreszcie potopi się w zalewie.... :cry:

 

Chyba trzeba będzie poćwiczyć zanim się tam człowiek wybierze :D A ze strony Agi to ładnie że nas chociaż minimalnie uprzedza czego się tam spodziewać. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kasiu - nie słuchaj relacji słabeuszy z ostatniej ławki. Jeśli ktoś na Majka-Trophy zgubil zawieszenie to jak potem wrócił do domu? Nie słuchaj kłamczuchów Kasiuchna! O nie!

 

Jaro - jeśli tego Aga-Trophy Twoje zawieszenie nie wytrzyma, to nastepne chyba będzie musiało być Jaro-Trophy... zgadniesz dlaczego? :D

A jakby co to zawsze można zrobić Trophy-gad i wtedy o zawieszenia aut można być spokojnym :roll: Zresztą pierwsza próba juz się odbyła i nikt tego nawet nie zauważył.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysiek.

Na Majka-trophy podobno Ty jechałeś pierwszy jako pilot, reszta za tobą gubiła zawieszenia.

Jeżeli teraz będzie podobnie ..... :wink:

 

Kasiu - ja mam dziś Dzień Ociężałego Myślenia i właśnie pewnie dlatego przyszło mi do głowy, że nie chcesz zgubić zawieszenia kiedy ja jestem pilotem tak? Czyli Ty chcesz być pilotem? A może chcesz co innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...