Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

U mnie jest 19 stopni, wieczorem palimy w kominku więc wzrasta do 21, rano 19. Ale coś innego mnie niepokoi, na niektórych oknach rano zauważyłam na dole szyby rosę, skrapla się woda.

Rozumiem, że to przez różnicę temperatur i ogólną wilgoć. W związku z tym chyba również rozpoczniemy sezon grzewczy, chociaż w domu jest ciepło.

 

Zielona: u nas też tak było przez pierwsze dwa - trzy miesiące. Masz przecież świeży tynk i litry farby na ścianach - dopiero teraz to się :dosusza". U nas dodatkowo był problem z mikrorozszczelnieniem - tzn. , z tym żeby go zawsze używać !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

[quote name="jaro

Zielona: u nas też tak było przez pierwsze dwa - trzy miesiące. Masz przecież świeży tynk i litry farby na ścianach - dopiero teraz to się :dosusza". U nas dodatkowo był problem z mikrorozszczelnieniem - tzn. , z tym żeby go zawsze używać !

 

Czyli radzisz zostawiać okna na mikrorozszczelnienie i co ... grzać?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli radzisz zostawiać okna na mikrorozszczelnienie i co ... grzać?

 

U nas pomogło. Mikrorozszczelnienie we wszystkich oknach i grzanie. Plus inwestycja w higrometr, żeby na bierząco obserwować jak tydzień po tygodniu spada wilgotność w domu. Zaczynaliśmy w połowie października gdzieś po Nowym Roku sytuacja się ustabilizowała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry. Witam trochę spóźniona, byłam sprawdzić postępy w zrastaniu się palca. ma pewne szanse :D

Impreza była całkiem, całkiem /knajpa na rynku, zamówiony hotel obok/.

Spotkałam się z ludźmi, których część nie widziałam 15 lat, dostałam trochę podbudowujących komplementów :D . Od razu czuję się młodziej :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muszę faktycznie częściej. Czasami słyszy się o karierach przyjaciół, o ich pracy często na granicy prawa i związanej z tym kasie. Boisz się spotkania, a okazuje się, że Oni właściwie to nam zazdroszczą spokoju, stabilizacji, braku pierwszego zawału, zmarszczek, siwych włosów itp. :D

 

Kasia, zorganizuj spotkanie przyjaciół z ogólniaka lub roku studiów :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka

Ostatnio zrobiliśmy parapetówkę dla znajomych z osiedla. Jako nastolatki mieszkaliśmy z Markiem na sąsiednich osiedlach. Ze znajomymi kontakt się urwał i z niektórymi widziałam się poraz ostatni 10 lat temu. Byłam w szoku jak ludzie zewnętrznie się zmienili, ale w rozmowach wogóle. Rozmawialiśmy i bawiliśmy się jakbyśmy mieli po 17 lat. No cyrk na kółkach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...