Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam. Majka: ranking wstrząsający :D. Nic dziwnego, że krakowska na czele, skoro zebrało się tam tyle gaduł. To ciekawe - czy istnieje jakaś relacja pomiędzy gadulstwem a bliskością zamieszkania względem Wawelu ?

P.S. Mówię, Wam jakie tu są potworne korki - prawie cały dzień. Mam świetny widok z 23 piętra na samo centrum. Dobrze, że pod tym względem jesteśmy "do tyłu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. To ciekawe - czy istnieje jakaś relacja pomiędzy gadulstwem a bliskością zamieszkania względem Wawelu ?

 

Trzeba by jakiś algorytm :lol: :lol: :lol:

 

Nie chcieliście w kawiarence podac mi coś gorącego, więc po powrocie do domu "obalilismy" litrowego grzańca. :D Na przeziębienie nie pomogło, ale za to ululalismy się na 102 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ale patrz przyznać to się nie przyzna tylko marudzi: to źle a to jeszcze gorzej...a tu proszę cicha woda brzegi.... :lol: :lol: :lol:

 

Qrcze, w takim towarzystwie nawet nie można chwilę pochorować, od razu szukają podtekstów :cry:

Zdrowy nigdy nie zrozumie chorego, tak jak sprawny - inwalidę i najedzony-glodnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To bardzo logiczny wywód. Zgadzam się z nim, chociaż mam pewne "ale".

Nasze zycie sklada się z doznanych doświadczeń, człowiek jako istota rozumna powinien się uczyć i na tej podstawie jego wrażliwość powinna się zmieniać /rozwijać/. Przytoczę mały przykład: złamałam palec, skorzystałam z krakowskiego pogotowia, wsadzono mi rękę na miesiąc w gips, na drugi w bandaż, skontrolował mnie ZUS.... Teraz zauwazam ludzi w gipsie, wiem co "przechodza" szukajac pomocy, jak traktuje swoich platnikow szanowna instytucja, itp.

Mam nadzieje, ze nie przynudzilam Was tym przydlugim wywodem :D

 

Macie gorace pozdrowienia od Richa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Slusznie - odkrywanie struktury doswiadczen jest bardzo ciekawe :)

Z kolei nie wszyscy sa w stanie doswiadczyc mak dnia codziennego zwiazanych z prowadzeniem wlasnej firmy. Z zewnatrz wyglada to bardzo korzytsnie poniewaz dostrzegasz jedynie "otoczke" i to co chcesz widziec, ale nie kazdy by tak mogl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...