Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Pit - czasami tęsknie za ciepłą, nawet nisko płatną posadką w budżetówce :D

 

Rich - wygląda dalej świetnie, opalony niczym po urlopie na Majorce :D

Dom ma już dach /przykryty folią/, gont papowy ma przyjechać na dniach, okna drewniane też. Doga zrobiona, szambo wkopane, drenaż jest, ściany też. robią się instalacje wewnętrzne. 1 tydzień opóźnienia w styosunku do harmonogramu :D

Oglądałam zdjęcia

 

Jaro, przepraszam, że "ucięłam" listę na 15-stym miejscu. W ten haniebny sposób ominęłam Ciebie.

Oznajmiam, że Jaro zajmuje honorowe 27 miejsce na liście forumowych gaduł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To ciekawe - czy istnieje jakaś relacja pomiędzy gadulstwem a bliskością zamieszkania względem Wawelu ?

Wydaje mi się, że istnieje zależność, choć jest ona bardzo uwikłana ;-) Od kiedy moja odległość od Wawelu wzrosła z jakichś 300 do ponad 6000km, to ewidentnie spadła moja gadatliwość na Forum :-D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka - posadka w budżetówce nie dla Ciebie. Rozniosłoby Cię.

:D

 

Byłem dzisiaj u kolegów na 30 piętrze :D . Ci to mają jeszcze lepsze widoki. Np. widać od nich, że te korki o których Wam opowiadałem wczoraj, tak naprawdę są jeszcze dłuższe. :D Ci którzy na zesłaniu są już kolejny miesiąc czy kwartał, mówią, że przy dobrej pogodzie widać nawet Kielce :D .

Tak czy owak z Waszą pomocą pierszy tydzień zsyłki kończy się i jutro znów zobaczę CKMK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro - też mi wielka zsyłka. Tydzień - phi :lol: Poleciałbyś sobie na powiedzmy 4.5 miesiąca w delegację, to byś zobaczył. Albo jeszcze lepiej - do Arabii na półtora miesiąca, to byś zobaczył co to zsyłka! Wyobrażasz sobie +52 stopnie i nie możesz wypić piwa nie wspominając już o ujrzeniu kobiecej twarzy :!: A jak "dobrze" trafisz, to co najwyżej w wannie rozłożysz rozdarte reklamówki i weźmiesz krótki prysznic. A "restauracja" - phihi restauracja" - w której nie konkurujesz z muchami o jedzenie jest tylko jedna. Z braku rozpoznawalności innych potraw - dziś kurczak z grila normalny, a jutro płaski, pojutrze normalny, popojutrze płaski ...
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Frankai zrobiłeś już z siebie prawdziwego męczennika! Obrzydziłeś nam doszczętnie wszystkie wyjazdy dalej niż kilkaet kilosów!

A Jaro dopiero teraz pewnie zrozumiał jakie ma w życiu szczęście :lol:

Jednakowoż sądze, że chętnie już wróci do siebie! :lol: :lol: :lol:

Wstawać śpiochy przecież już dziś piątek!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Byłem niejako lakoniczny w swoich dzisiejszych postach, bo wczytywałem się w ostatnie posty.

Przyłączam się do gratulacji dla najbardziej gadatliwych :p

Zdecydowanie protestuje przeciwko opinii, że wyjazdy są niemiłe. Nie ma to jak dalekie wycieczki. :lol: Co prawda po każdym dłuższym wyjeździe potrzebuje trochę czasu, aby przyzwyczaić się do stanu naszych dróg. :cry:

Gratuluję Richowi postępu prac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...eeeeeeeeeetam obrodziło, latam jak porąbany za oknami i jakoś nie mogę sie z nikim dogadać, chyba jestem za bardzo up...... :roll:

Doszło do tego, że do montażu okien sam kupiłem sobie pewne materiały i wziąłem swojego murarza...bo firmy ,,montujące na gotowo zgodnie z teczniką budowlaną" to mocują okna na kotwach, opsikują pianką i bay... :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to i tak masz dobrze, bo u mnie kompletna posucha.

Dom parę miesięcy temu miał być pod dachem i dalej nie jest. Jestem lekko niezadowolony. :evil: Ale i w takie rzeczy mają swoje uroki. Teraz będę mógł wypowiadać się jako osoba ciężko doświadczona. :roll:

Nic to! Na razie jadę szukać nowych dachowców.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...