Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Rich, każdy z nas zamawiał meble kuchenne gdzie indziej.

Ja w Gdowie, Jaro stwiedził, ze ten nasz "wytwórca" to palant i zamówił gdzieś w Hucie itd :lol:

Plytki do łazienki kupowalismy na ul. Mogilskiej w firmie Domino, wannę kibelek, bidet i umywalkę /Jika/ w firmie przy rondzie matecznym, armaturę - ferro. Trudno będzie coś Wam doradzic :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ja w Gdowie, Jaro stwiedził, ze ten nasz "wytwórca" to palant i zamówił gdzieś w Hucie itd :lol:

 

Ooo, a mnie się wydawało, że to Ty tak stwierdziłaś po opowieści, jak ten wykonawca opisywał Was jak klientów :D .

Co do mebli kuchennych - Kalwaria to dobry pomysł...przynajmniej na początek. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arsen - Maja żona na takie pytanie odpowiada mi zwykle: "Dam Ci buzi". No, ale ja jednak nie będę Ci tego proponował. :p

Agacka - ktoś mi ostatnio mówił, że listopad ma być ciepły.

Jaro - co to znaczy na poczatek. 8) Jak interesują kogoś meble kuchenne typu "mercedes", to owsze w drodze do Kalwarii, w Rudniku, może sobie kupić zestaw mebelków do kuchni za 80 tyś.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O zaraz szastam :D . Nawet żona tak nie mówi. :D

Podroczyć się z Wami nie można trochę ? :D .

 

Żałuję że nie zabrałem aparatu, widok całunu porannej mgły przykrywającej ulice i domy ponad którym wznoszą się rozsiane tu i tam drapacze - wart jest uwieczenienia. W taki dzień jak dziś, wreszcie można zrozumieć, dlaczego właśnie: "drapacze"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...