Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No to ja nie jestem za stylem polskim. Uważam, że mówienie, że jest OK wpływa pozytywnie na samopoczucie słuchającego, ale również i mówiącego. Przy czym to OK powinno się odnieść do sytuacji dobrych i neutralnych. Gdy nam naprawdę jest źle to powinniśmy to powiedzieć. Niestety u nas, czy jest źle, neutralnie, czy nawet dobrze, to zawsze mówimy, że jest źle.

Jeśli chodzi o stosunki amerykańskie to owszem najpierw mnie to lekko irytowało, że ludzie, których pierwszy raz w życiu widzę na oczy mówią, że są szczęśliwi, że mogą mnie spotkać. No bo zarówno ja jak i oni wiedzieli, że nasze spotkanie jest czysto formalne. Było to więc lekko obłudne. Później jednak stwierdziłem, że o wiele bardziej wolę widzieć uśmiechniętą twarz (nawet jeśli to nic nie znaczy) niż ponury, zgnębiony wyraz. :roll:

Czyli parafrazując pitbulla: wolę nie wierzyć, że komuś jest aż tak dobrze. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, ciągle opowiadając na wszystkie pytania, że OK, sami nakrecamy srubę żądań. Skoro im jest tak dobrze, to zaproponujmy wyzszą cenę za tą uslugę, reklame itp, itd.

Wcale nie chodzę i nie zalę się jak to w mojej branzy jest kiepsko, cieszę się, że się trzymam ale tez nie opowadam bzdur, jakie to interesy da sie teraz robic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !. Jak to miło widzieć Was w dobrym zdrowiu. Widzę, że świetnie sobie radzicie beze mnie 8) . Chętnie bym tu z Wami porajcował, ale mój tymczasowy chlebodawca odciął mnie od sieci. :evil: no i koniec bajki !

że odciął od: kawy, cukru, wody nawet że nie wspomnę o soli i pieprzu to przeboleć można ale od sieci ?????

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Straszny dran - moze przynajmniej w termini placi, o tym ze dobrze powinien to nawet nie wspomne :)

Zgadzam sie z Aga - najlepiej dobrze zarabiac i nie placic podatkow - dlaczego - dlatego ze jak widze na co te pieniadze sa przepuszczane to ich nie chce dawac.

A pamietajcie, ze Ala wsadzili wlasnie za podatki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mogłam napisać, żeby przerwy w pracy spedzał w kawiarence internetowej 8) Tak więc, Jaro został wezwany w formie łagodnej do nawiązywania z nami kontaktow wirtualnych :D

Znalazł sie teraz między mlotem a kowadłem, sytuacja nie do pozazdroszczenia :lol:

Pit, dlaczego nie "czatujesz"? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...