Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

jak zdębiał to go teraz na klocuszki takie po 30 cm i potem siekierką na ćwiartki, wysuszyć przez lato - na następną zimę będzie jak znalazł do kominka :D

 

pojawiły się nowe nadzieje na ponowny dostęp do sieci - trzymajcie kciuki proszę

 

pozdrowienia

 

j

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

z pewną taką doza nieśmiałości... po raz pierwszy w tym dłuuuugim wątku

chciałabym zapytać, bo na innym wątku nici z tego wyszły, a tu może ktoś mi pomoże, gdzie w Krakowie można kupić lampki do ozdabiania domu na święta, do stosowania na zewnątrz.

 

Na razie oglądałam na Rynku Głównym ale wydaje mi się , że to chyba najdroższe miejsce w Krakowie. Już nie mogę doczekać sie pierwszych świąt w nowym domu i oświetlenia go. Może wy znacie jakąś hurtownie względnie sklep elektryczny, gdzie można zakupić różnorakie lampki na choinki, drzewa i okna? Wiem, ze tak w srodek pogaduszek z takim przyziemnym problemem wskakuje ale nie moge sie tych lampek doczekać - pozdrawiam wszystkich z Krakowa Muffi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie takie sople mi sie marza :lol:

ale czy można wiedziec jakie masz paramerty tych lampek, tzn na ile kosztuja i na jaka dlugosc mozna je rozwiesic, ja sobie wymyslilam, ze od frontu dom takimi soplami udekoruje, ale wychodzi - bagatela-12m :o

a to tak ze 3 komplety po 4 m a budzet slaby dlatego pytam, aha i czy maja one atest na zewnatrz, sorry ale chyba nie doczekam 17.00 zeby jechacv po te lampki i nie chce sie pozniej cena rozczarowac... aha na jakie sa napiecie, 220 czy 24 i jesli na 24 to czy w zestawie jest zasilacz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Muffi

Ja za 2 komplety 2x100 lampek wystarczy na 10 metrów zapłaciłam ok. 37 zł. Można łączyć 5 kompletów. Na opakowaniu jest napis, że do użytku również na zewnątrz (oczywiście żadnych atestów nie ma) ale stwierdziłam, że za taką cenę to nie wymagam atestów, bo mogę kupować nawet co roku.

Parametry żaróweczek 2,5V, 0,2W.

Lampki firmy BULINEX. Nazywa się to KURTYNA SOPLE TYPU RYŻ i ma przeźroczyste lub kolorowe lampki.

Ja kupowałam jakieś 2 tygodnie temu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ekstra! jade tam zaraz po pracy :lol:

a co z zasilaniem, normalna wtyczka?

za 37 to i ja atestu nie chce...

a na rynku to za komplet na 4,5 m dlugosci ale 360 zarowek to chca 57zł :o

dzieki wielkie, strasznie mnie to ucieszylo. Pozdrawiam Muffi i przepraszam ze sie wam do klubu wpycham z takimi bzdurami

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...