Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Życzę wszystkim budującym :D i tym co już mieszkają :D pogodnych,wesołych Świąt :) , wszystkiego najlepszego w Nowym Roku :p , spełnienia marzeń, zdrowia, dużo zasobów finansowych i pomyslności. :wink: :D :)

Trochę mało piszę, ale czytam Forum codziennie.Cały czas jestem z Wami.

Dla Pita gratulacje :p , Adze miłego szusowania.kgadzinie mniej lania (betonu :D ), może w końcu dotrę do Majki. A tak wogóle to zrobiło sie świątecznie, tylko trochę śniegu brak :( .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a witaj, wreszcie jakas rozsadna wiadomosc.

 

Jesli chodzi o zyczenia to zycze Wam abyscie na chwile przystaneli, rozejrzeli sie i docenili i cieszyli sie tym co macie w kolo siebie a czego zazwyczaj w pogoni za "lepszym jutro" nie dotrzegacie. Zycze Wam abyscie w koncu dostrzegli jak duzo macie szczescia wokol siebie i wlasnie tym sie radowali a na koniec powiedzieli "Qrna, jak ja duzo mam, nawet nie wiedzialem ze jestem taki szczesliwy" :roll: :p

 

Po to sa Swieta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystkiego najlepszego z okazji nadchodzących Swiąt dla wszystkich,przepraszamy za takie długie milczenie ,ale zaraz po naszym sptkaniu (Grupy Krakowskiej) w maju Henek miał wypadek samochodowy(prawie 2 miesiace spędził w szpitalu obecnie jeszcze chodzi z kulą),a przez ostatnie tygodnie całkowicie byliśmy pochłonieci budową(wczoraj zakończyliśmy stan surowy).Pozdrowienia Monika i Henek.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz (obiecuję że w tym roku ostatni :D ) życzę wszystkim spokojnych i wesołych Świąt Bożego Narodzenia i wielu sukcesów oraz spełnienia marzeń w Nowym 2004 roku!

 

Dzięki wszystkim którzy wspierali mnie przy wczorajszym wieczorno-nocnym laniu betonu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszedłem dzisiaj na forum i oczom nie wierzę. :o Link do grupy krakowskiej jest już prawie na samym dole strony "Klubu budujących". Chyba wszyscy krakowiacy i krakowianki albo jeszcze nie doszli do siebie po Wigilijnym objadaniu, albo wyjechali już szusować na nartach. Nie chcąc dopuścić do zniknięcia linku do GK z pierwszej strony "Klubu budujących" piszę tę wiadomość.

Na życzenia noworoczne może jeszcze trochę za wcześnie. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...