Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

pitbull - ale masz jakąś lokalizację tej swojej chałupki...

czy to Małopolska ???

bo jeśli nie, to obawiam się że trzeba by zebrać radę Grupy Krakowskiej w celu przegłosowania honorowego członkostwa dla nie-Małopolan :smile:

a wobec ostatnio obserwowanego zaniku aktywności na Grupie to może potrwać...

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: andrzejp dnia 2002-05-15 10:19 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

No nie same epitety i niedookreslenia :smile:

"jakas" lokalizacja - a co bys powiedzial na okolice Wieliczki? :smile:

"tej swojej chalupki" - no punkt widzenia od punktu siedzienia :smile:

"czy to Malopolska" - do wczoraj Wieliczka jeszcze byla w Malopolsce ale nigdy nie wiadomo :smile:

Jest rada Grupy Krakowskiej? - bomba, uwielbiam rady :smile:

Tatk, koniecznie bardzo pokornie prosze o zrobienie mnie czlonkiem honorowym, czlonki a zwlaszcza czlonkinie tez uwielbiam :smile:

Jak mozna dostrzec okiem nieuzbrojonym "swawolny" tez jestem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

pitbull: Inwigiluję Cię nie w celach statystycznych,emerytalno - rentowych czy podatkowych jak niecnie insynujesz lecz wyłącznie z powodów budowlano-towarzyskich.

Centrala nam nie meldowali, że kol. pitbull znaczy też z Małopolski.

Ja buduję z "drugiej strony" Wieliczki - więc, może wpadniesz kiedyś (z tego co pamiętam sporo jeździsz).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Alanta: Nullo problemo, w razie czego stworzymy "wywalona wywrotowa grupe kosmopolitow" w skrocie WWGS i wszyscy radykalowie i majacy zdanie na "nie" oraz malkontenci sa nasi. Znaczy ze 80% spoleczenstwa przystanie do nas :smile:

Andrzejp: Ale nie jestes z nadzoru budowlanego?

Ukrywam sie, nie do wiary, ale niektorzy mnie maja dosc :smile:.

To znaczy gdzie budujesz? Przez Dobczyce tez czasami smigam. Jak czas pozwoli to to czemu nie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, drogę widzę znasz, więc teraz uwaga: za Pawlikowicami a przed "serpentynką" na Gorzków jest jedno skrzyżowanie z drogowskazem w prawo. Droga w lewo biegnie na Chorągwicę...

wiesz, gdzie to jest

 

p.s. może przejdziemy na priva ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka: przyłączam się do uwagi pitbulla o kontynuacji dziennika. Właśnie mam zamiar zweryfikować Twoje namiary na drzwi wewnętrzne. Trzymaj się ciepło i wesoło. Widzę...widzę...widzę... jak siedzisz przy kominku... za oknem wali śnieg ... drwa trzaskają jasnym płomieniem ... siedzisz odprężona, jest ci przyjemnie ciepło... widzę, jak mąż niesie Ci parującą kawę ...

o qcze, sorry to mój Szef :smile:)

 

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: andrzejp dnia 2002-05-15 14:55 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy czy ma to być luksusowy dach czy nie. :razz:

Podobno są ekipy, które przyjeżdżają /albo szef ich dowozi/ na całe dniowki. Mają swój własny wikt, ew. dowozi im się mineralkę.

Zajmują się np. tynkowaniem, stawianiem murów, wykończeniówką itp. Rozlicza sie robotę z szefem. Ja wiem, że coś takiego istnieje ale nie wiem jak ich znaleźć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...