Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień Dobry wszystkim. Pit, czytasz instrukcję? Jestem pelna podziwu. Ta moja antena jest umiejscowiona na srodku dachu, bez usmarowania się nie da rady /a do tego, mogę się zalozyć, że Tomek odpowiednio mocno ją dokręcił/.

 

Wiadamości z "rancza" - powiesilam nową budkę do karmienia ptaszkow / zostala uzyta drabina, i predyspozycje akrobacyjne/ - caly problem polegał na tym, aby była dość wysoko i oddalona od pnia drzewa, ze względu naTolka, a na tyle nisko, aby bez drabiny, dalo się dosypywać pokarmu :D

 

2 wiadomość zrobiłam porządek w narzędziach i "szpejach" Tomka. Pół dnia mi to zajęło, pół kontenera na smieci wypełniłam :D pewnie się okaże, że wyrzucilam najpotrzebniejsze rzeczy :lol:, ktore moglyby się jeszcze bardzo przydać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a Dzien Dobry - elementarny brak kultury :)

Czytam co ciekawsze instrukcje :lol:

Nie ma takiej anteny do ktorej nie daloby sie dojsc - ospowiednio przystojny mezczyzna bez watpienia sobie z tym poradzi. Jak nie dasz rady to chyba musisz zmienic samochod z antenka wysuwana :)

 

Dla jakich ptakow jest przewidziany karmnik?

 

Ale jestes podstepna i okrutna - on biedak wyjechal a Ty mu najpotrzebniejsze gadzety ... :-? :lol: Oj bedzie bal ... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pit, okulista sie o Ciebie pytał. Dzień Dobry to dwa pierwsze wyrazy w mojej wypowiedzi. :lol:

karmnik dla malych ptaszkow /wróble, sikorki itp./

 

A Tomek nich się boi, szlag mnie trafił jak zaczęłam szukać "gwoździ tapicerskich" i znalazlam cale pudełko ...... pogietych. Potem szukalam śrubokręta /takiego na koncowki imbusowe/ - jest!!!! Cholera jasna - zepsuty :evil: To ogarnęła mnie pasja..... :lol: Ale rezultat jest, tyle potrzebnych rzeczy się znalazlo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dla sikorek wisi sloninka na gwoździkach :D Wszystko gotowe, ale narazie ptaszki nie przylatują :(

 

Zawiozłam Pepe na wszelkie zaległe szczepienia /miala tylko wczesniej na wsciekliznę/ i umowilam się na piątek, że zawioze kota Tolka na........pozbawienie pewnych atrybutów męskości :-? Już mi go żal, ale nie ma rady, trzeba.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...