Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam. Zasypało, ale co nam takie śniegi....

Jak zwykle, droga wiejska i droga gminna pięknie odśnieżone a na drodze tzw. krajowej do Wieliczki "walka o życie". Pozdrawiam drogowców powiatowych z Wieliczki, którzy konsekwetnie stosują starą dobrą metodę MPO (Może Przyjdzie Odwilż).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

... I teraz nie wiem czy można drzewka sadzić w kwietniu czy już lepiej poczekać do jesieni ?

 

sadzić, jak najbardziej sadzić ! Mrozu nie powinno być, więc kalosze na nogi, szpadle w dłoń i sadzić. Pogoda do sadzenia jest idealna - w ziemi dużo wilgoci a wegetacja dopiero się zaczęła. Więc nie bój się błota, tylko sadź a one Ci to wynagrodzą w plonach :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro z tymi Tatrami i Bałtykiem to mam tylko jedno skojarzenie. Czytalem kiedys pean z okazji urodzin Nicolae Ceaucescu - tam redaktor pisal "... on jest smukły jak swierk i wielki jak Karpaty ..." :roll: :lol:

W panstwie totalitarnym mialbys okazje sie wykazac ... oj mial. :wink:

No niby ten snieg spadl ale co to za snieg ... przejechalem kolami i zostala woda :-?.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W panstwie totalitarnym mialbys okazje sie wykazac ... oj mial. :wink:

 

Czytaliśmy tą samą literaturę ? :D . Ale Pana Karpat propaganda nie uchroniła przed mało chwalebnym końcem, obawiasz się, że Tobie też się źle przysłuży :D ?!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry. Moja cierpliwość do pani kontrolerki pomalu sie wyczerpuje. Pyta sie dlaczego wyplacalismy swiadczenie urlopowe :o Ja na to, ze był taki obowiązek, to ona, ze potrzebuje wszystkie wnioski pracownika o udzielenie urlopu :evil: Trzymajcie za mnie kciuki, bo ją uduszę golymi rękoma. A zapomnialam, mam nadplatę na ktoryms koncie i muszę wystawiac korekty itp i jeszcze sie z tego tlumaczyc :evil: :evil: :evil:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasypało was?

Bo ja rano nie mogłam uwierzyc w to co zobaczyłam za oknem

 

Miałem takie samo uczucie. Ale to tylko węekendowa zima na szczęście. Starzy wyjadacze, gdzie ubezpieczaliscie budowe domu ? Szukam firmy z mozliwoscia opcji doubezpieczenia w trakcie budowy stanu surowego zamkniętego od kradziezy i dewastacji. Możecie coś poradzic, ak to było lub jest u was ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zasypało was?

Bo ja rano nie mogłam uwierzyc w to co zobaczyłam za oknem

 

 

Miałem takie samo wrażenie. Czy jako starzy wyjadacze budowlani możecie mi doradzić firme do ubezpieczenia budowy? Chciałbym z możliwościa doubezpieczenia za kilka miesiecy stanu surowego zamknietego od kradziezy z włamaniem i dewastacji??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, dzień dooooooo......... :(

 

Kgadzina - chyba beton :roll:

Joanko - to ze nosisz imię mojej slicznej szwagierki nie upowaznia Cię do obrażania mnie :evil:

Kto beton? Co beton? Jaki beton? Jaaaaaaaaa BETON? Jaaaaaaaaaa???????

Wczoraj deszcz :evil: :evil: :evil:

Dzisiaj śnieg :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

W biurze stos papierów :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Oj, coś mi się widzi że ktoś oberwie po uszach :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

A czy ktoś wczoraj mnie nie nawyzywał od bestii????? :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil: :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...