Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

o 2002 r

A w 2001 r posadziliśmy brzoskwinie i orzecha włoskiego. Orzech chorował całe lato 2002 a brzoskiwnia była ładna, w 2003 było na odwrót. Chyba nie mamy "ręki" do drzewek. W sumie na 6 drzewek mielismy 2 zdrowe. Zobaczymy co bedzie w tym roku.

 

hmm, sadzenie to raczej prosta sprawa :), choć rośliny to istoty żywe, więc nie da się wszystiego wyliczyć :D

najczęściej popełniany błąd przy sadzeniu to zbyt sucho dla korzeni, czyli więcej wody !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AISHAN - na jaki jesteś etapie ?

Nawet mnie nie stresuj!!! [tym pytaniem znaczy się]

Po Świętach mam nadzieję zacząć, wszystko w proszku, miotam się za materiałami, ale to dopiero początek, niestety większość chyba kupię już z 22VAT-em. Z pozytywów - mam materiały na dach [od czegoś trzeba zacząć :wink: ], dzisiaj oglądałem okna w Skrzydlnej - nie najgorzej zrobione, ale znowu żonce kolor nie pasi za bardzo, więc negocjujemy - bo cena wprost rewelacyjna - i to z pomiarem przed, dostawą i montażem. Tu znowu pytanko do Zielonej! - jak okna - też od nich i są ok???

Pozdrawiam wszystkich

Aishan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale piekny dzień. Prawdziwa wiosna .

AISHAN - a to wszystko przed tobą , myślałem,ze już masz jakiś stan surowy :wink: Co do żonek to masz rację, lepiej wywieść je na 500 km od placu budowy na czas prac i spokój :roll: :evil:

To myślę, że bedzie w kontakcie na nt. ogrzewania, bo mamy chyba podobne plany jak chodzi o rodzaj i zakres oraz funkcje ogrzewania.

Czy na drzwi (wewnętrzne) w Skrzydlnej też patrzyłeś.?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu znowu pytanko do Zielonej! - jak okna - też od nich i są ok???

Aishan

 

Okna mam z firmy REN-BUD z Wieliczki drewniane, mahoń meranti - drzwi wewnętrzne były kolorystycznie dobierane do tych okien.

 

Teraz wybrałabym okna sosnowe, bo drzwi mam sosnowe i wyglądają ekstra, a mahoń meranti - wygląda trochę jak okleina.

Ale z jakości okien jestem bardzo zadowolona.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AISHAN- gdzie budujeszw Krakowie?

 

Barbasiu. powoli ,spokojnie, bo mozna kupicv, coś czego będzie się potem załować.Ja kupuje, też ale powoli i z rozmysłe, (gdzie magazynować, czy jest o potrzebne teraz a nie za rok ( np. płytki ) Bo można zwariować. Może wejdzie tez ta ustawa o zwrocie Vatu - pisza o niej dzis w "RZ", a może spadną ceny bo bedzie zastój na rynku. :D :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy ktoś z was ma kotłownię gazową która obsługuje podłogówkę, grzejniki.cyrkulację, c.w.u jest dobra(czytaj tania)

 

 

no..., mam Buderusa, jest tania, bo jest dobra :D tzn. nie psuje się i tanio grzeje :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...