Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dziiiieeeeńńńdoooobryyy Kraaakóów!

A piękny nam idzie. Trochę odpowiedzi.

Piotrek - zacznę od gratulacji [przy okazji uwaga, że dzieciaki w sumie mamy w podobnym wieku]. W Skrzydlnej patrzyliśmy na drzwi i okna. Nasza znajoma projektant wnętrz i plastyk trochę krzywiła się na siermiężną jakość okien, niedoróbki w lakierowaniu drzwi zewnętrznych. Mnie tam drzwi bardziej podobały się niż okna. Trudno dobrać kolor - jak chcesz ciemne - to były kłopoty ze znalezieniem deseczki pokazującej kolor, ostatecznie pan pokazał paletę RAL-a. Drzwi wewnętrznych nie oglądaliśmy bo akurat nie robili, więc nie było - były zewnętrzne mnie tam się najbardziej z tego co widziałem podobały. Do tego pan pokazuje wytarte katalogii i mówi, że wewnętrzne zrobi jakie chcesz - a robią z sosny klejonki. Niestety łatwiej mnie będzie dobrać u nich drzwi, niż okna. AHA! wycena okien z sosny poniżej poziomu ceny okien z Oknoplastu, a dodatkowo w cenie montaż! Generalnie myślę, że to solidny mały zakład rzemieślniczy.

Co do ogrzewania - to chyba mamy podobne pomysły - ja tam dzisiaj jadę zobaczyć kominki z płaszczem wodnym Makrotermu. Póki co nie mam pojęcia jaka podłogówka. Byłem uż w Womarze, Grudniku, jestem umówiony w Unitermie, na Parkowej jest firma która sprzedaje piece Wolfa - mają b. dobre opinie na forum, więc pewnie i tam zajrzę. Jestem otwarty na różne systemy - jeśli chodzi o podłogówkę. W Womarze proponowali dość tanie solary -Hewalexu - nie wiem co o nich myśleć.

A buduję gdzieś chyba koło Barbasi [w Pychowicach znaczy] :wink:

No to zasuwam po więźbę do Gaja - cześć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

.

A buduję gdzieś chyba koło Barbasi [w Pychowicach znaczy] :wink:

Super lokalizacja-prawda?

Widzę,że spodobało ci się słówko''znaczy'' :wink: Muszę wyjaśnić,że zostawili nam go w spadku tynkarze,którzy ciągle mówili:znaczy tu szpalety robimy,znaczy ta ściana bez szlichty.znaczy puszki zostawić na wierzchu etc. Na marginesie , robili nawet nieźle ale straszne pijusy! :cry: ]

Piotrek-zanosi się na to że w maju będziesz najszczęśliwszym facetem na Ziemi :p Teraz już wiem,skąd u Ciebie tyle optymizmu i życzliwości dla innych.Trzymam kciuki i mam nadzieję,że będzie to kolejna kobieta w waszym domu,która owinie sobie ciebie dookoła swojego małego paluszka :p

Co do gresu-najtańszy był w Castoramie i W Praktikerze(za to Chiński?!)Największy wybór w Max Flizie na Zakopiańskiej, w Dominie na Mogilskiej,w Boz-2 na Klimeckiego-ale tam raczej w cenie od 100zł w górę.Jest też fajny sklep jak się wyjeżdża z Klimeckiego w kierunku Wielickiej.Niestety nie pamiętam jak się nazywa ale jak tam wrócę to dam dokładniejsze namiary :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...