Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zielona chyba ją słyszałem jak wizytowałem budowe u szwagra. Ty mieszkasz po prawej czy lewej stronie jak się jedzie od Wieliczki?

 

Po prawej ...

 

Majka ... taka trawa u mnie była tydzień temu http://foto.onet.pl/upload/43/24/_238402_n.jpg

a że rosła bardzo nierówno, to ją odpowiednio potraktowałam kosiarką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć. Jeszcze nie kosiłem, choć powinienem. Mam dwie odmiany trawy, odmiana intensywna ma już około 15 - 20 cm i powinna być koszona. Ale jest w mniejszości :D , reszta trawnika ma około 5 cm i może poczekać na koszenie. Ponieważ pogoda ma się pogorszyć więc pewnie będzie koszenie po Świetach.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

za kościołem ile metrów?

 

Jak jedziesz od kościoła w stronę Kokotowa, to 250 m, mijasz ostry zakręt i skręcasz w drugą drogę po lewej i jakieś 100 m.

 

Zielona to po lewej czy po prawej od głownej drogi (Wieliczka-Kokotów)?? :roll:

 

Piotrek ... :roll: ... to takie proste.

Jak jedziesz do Wieliczki to 250 m przed kościołem po prawej ...

a jak jedziesz z Wieliczki to 250 m za kościołem po lewej ...

:lol:

 

Tak jak ja ... to tylko PRAWDZIWA kobieta może zamotać ... sorki. :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj kobiety, prawo. lewo to to samo :roll: :x Ok. moze po świętach wziąłbym moją na wizytację działki szwagra to mogła by zobaczyć twój kominek 9dlatego tak wypytuje) Bo potem to mogę miec goraco . Nie znacie dnia dziewczyny :wink: :oops: Pożyjemy zobaczymy. Oczywiscie jakby co to odpowiednio wczesniej dałbym znać :wink:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie do końca, wyczytałem to jakiś czas temu na forum, chyba w Twoim dzienniku... :wink: , ale chciałem się upewniś, bo właśnie tydzień temy podpisałem umowę i dałem zaliczkę na taką dachówkę, dach będzie wykończony w lipcu....ja też :( .

Kiedy zakładałaś dachówki i czy coś się dzieje nie daj Boże ,,nietak" ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krystian

Na razie ... wszystko jest ok. Jest już na dachu ... o qurczę :o ... prawie 2 lata. Co mnie na początku (jak położyli) drażniło ... że po przycięciu ( przy koszach) widać pomarańczowe brzegi, ale teraz jakoś tego nie dostrzegam, może przyciemniało, a może ja już tego dachu tak nie obserwuję ...

 

Przy zakładaniu stosowaliśmy takie spinki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja teraz trochę żałuję, że zamiast brązowej podbitki i obróbek blacharskich nie daliśmy takich wpadających w pomarańcz. Widziałam takie rozwiązanie na domach w Zakopanym + pomarańczowe wykończenia balkonów i tarasów , takie jak widoczny na tym zdjęciu kawałek huśtawki. http://foto.onet.pl/upload/0/74/_215063_n.jpg

Wtedy całość byłaby weselsza.

 

 

Np. tu jest tak zrobione

http://nowydom.onet.pl/_i/projekty/1799/medium.jpg

albo tu:

http://nowydom.onet.pl/_i/projekty/1792/medium.jpg

Przy ciemnym dachu - żywy kolorek podbitki i obróbek.

Tak się zastanawiam, gdzie na tych obrazkach są rynny? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć!

Piotrek - co do "co" - byłem w podkrakowskiej siedzibie Makrotermu - na wystawie mają 1 kominek z szybą Panorama i tyle, w sumie nie warto jechać, zostawiłem tam namiary - dzwonił do mnie gość od nich i jestem z nim umówiony na jutro [ale to można było załatwić telefonicznie!!!]. Rozmawiałem też na Parkowej o piecach Wolfa - ofertę mam mieć gotową na 16.04. Podobają mnie się te piece. :wink: patrzyłem na solary firmy Stiebel Eltron - cena za panel 2900zł, a za całość [tzn. instalacje, pompy, montaż] - 20000zł!!!!! Nie napiszę co sobie pomyślałem

Barbasiu !!! pewnie, że piękne miejsce :) Aha! i lubię znaczy się twoich tynkarzy!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...