Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

To ja, anol. Po wiekach nieobecnosci na forum postanowilam sie przypomniec. Stawiam swoj wymarzony domek w Modlnicy (to okolice Nico). Jestem na etapie instalacji i tynkow. No i tu mam problem. Poszukuje betoniarki (pozyczyc na okolo 3 miesiace lub odkupic). Moze ktos ma? To pilne.

Wlasnie nadrabiam zaleglosci w czytaniu Grupy Krakowskiej i moge polecic firme REN-POL od okien drewnianych (maja swoj punkt w Wieliczce) bo sa atrakcyjni cenowo i jakosciowo. Uwazam ze warto sprawdzic ich oferte.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

On 2002-02-14 16:45, anol wrote:

Znam naprawde niezla ekipe z Wieliczki. Sa solidni i dotrzymuja terminow. Stawiaja stan surowy przykryty. Ich specjalnoscia sa dachy i robia je rewelacyjnie. Nie mialam z nimi zadnych problemow mimo, ze moj kierownik budowy to upierdliwy perfekcjonista. Jak ktos jest zainteresowany namiarami to niech da znac. Trzeba im dostarczyc plany domu, a oni wyceniaja robocizne. Placi sie im ratami po wykonaniu poszczegolnych etapow, tj. fundamenty, parter (sciany + strop), itd.

PS. Chcialabym sie przlaczyc do grupy krakowskiej bo mam budowe w Modlnicy.

Pozdrowionka

anol

Z nieba mi spadłeś - podaj proszę namiary na tą ekipę bo wlaśnie buduję w Wieliczce
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 weeks później...

No tak: Majka się wprowadza, pitbull szaleje po szosach Polski południowej i nie tylko, Zielona betonuje a inni szukają albo pieniędzy albo wykonawcy albo jednego i drugiego... :smile:

Co do pogody- tak apropos'e deszczu - mam przecieki :smile:, że od poniedziałku ma być znów słonecznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

A nam deszczyk nie przeszkadza, bo robimy gładzie w środku. Parter już zrobiony, poza tym poprawiamy schody w środku, bo po zrobieniu wylewek stopnie wyszły od 15 do 24 cm wysokie.

Właściwie to desczyk chyba nam przeszkadza. Zastanawiamy się, czy można robić izolację przeciwilgociową w piwnicy, jeżeli beton (ten pierwszy) jest wilgotny. Wiem, zaraz powiecie, a po co Ci była piwnica, ale już jest i trudno, coś z tym trzeba zrobić.

Chyba zadam to pytanie jeszcze gdzie indziej.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MAJKA ! MAJKA ! MAJKA!

Myślę, że w imieniu grupa krakowskiej mogę trochę podpingować.

Nie chcę tu pominąć innych finalistów z Małopolski (helsim i kto jescze) ale Majka daje nam na bieżąco przegląd sytuacji w dzienniku. Czy termin przeprowadzki już ustalony ?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim,

Poszukuję dobrych fachowców od gazu i CO,elektryka i ekipę od dachu-więżba i krycie dachówką.

Buduję w Krakowie.Będę wdzięczna za pomoc.

Pozdrawiam

Monika

 

[ Ta Wiadomość była edytowana przez: Monika150 dnia 2002-06-15 09:33 ]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 weeks później...

stawiam, jak to się mówi, dom koło Kobierzyna, jeszcze kilku wykonawców takich, jakich miałem na dachu i będę tam się mógł prościutko udać. Dacharzy miałem z polecenia, jestem niespotykanie spokojny człowiek, ale tę ekipę przegnałem. Za to elektryk, fliziarz no i hydraulik - ci goście mają już robotę na pół przyszłego roku (przesadzam) ale sie naprawdę sprawdzili.

Pozdrowionka

Finiszant

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...