Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Jaro: moglbys powiedziec co Cie przekonalo do takiej decyzji i co powoduje, ze teraz uwazasz ja za sluszna? Pytam dlatego, ze wlasnie sie nad tym zastanawiam i byc moze o czyms jeszcze nie pomyslalam :)

 

Wtedy:

1. potrzeba dokładnej weryfikacji jakości elementów - sygnalizował mi to mój inspektor budowlany, mówił, że Schidel "lubi pękać" już po zamontowaniu i bardzo dokładnego montażu (technologia wrażliwa na błędy) - z czym bywają problemy

2. cena, jakoś nie zostałem przekonany że wyższa cena Sch jest rekompensowana dużo wyższą jakością

 

teraz:

1. opisy na Forum kłopotów kilku właścicieli Sch - co oczywiście nie jest miarodajne do końca, bo zwykle Ci zadowoleni są mniej aktywni, widać tych, któryrzy są niezadowoleni

2. kłopoty znajomego z Sch - widziałem na własne oczy, ale to tylko 1 przypadek

 

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Krystian - obiecanki -cacanki 8) Jeżeli nie bujasz, to bez krzynki Kelta się nie pojawiał :p Jak ja sobie przypomnę, to wypatrywanie Ciebie w Myslenicach na dworcu :evil: :evil: :evil:

 

:oops: :oops: :oops: :oops: :oops:

no nie, ja się nigdzie nie wpraszam, tylko tak po cichutku: pod Wawel samochodzikiem i piechotką od Wisły na Wawel, do Kościoła Mariackiego, do Sukiennic i Plantami pod Wawel (parkuję zdaje się ,,Na grobli")...

cudny spacerek całą rodzinką... :p :p :p

A nieśmiało zapytam... :oops: będzie jakieś spotkanie na które nie dojadę... :roll: ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:lol: :lol: :lol: Ależ Krystian zupełnie inna majówkę mialam na mysli. Dla nas spacer od Wawelu po Barbakan nie jest jakims szczególnym świętem, za to zobaczenie Ciebie z rodziną na majówkowym spędzie forumowym......... :D

Czy spotkanie sie odbędzie, jeszcze nie wiadomo, trudno zmobilizować grupę. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No witam witam po dłuższej przerwie!

Istny kociokwik z tymi materiałami! Co wybrać, żeby zdążyć przed 1 maja, kiedy dopiero na środę umówiony geodeta do tyczenia! No zgroza, miotam się między stalą, materiałami na ściany, kupiłem już dach i okna i drzwi wejściowe. Jak macie jakieś pomysły to b. proszę, tylko u mnie ze składowaniem b. krucho.

Co do kominów systemowych - właśnie jadę sprawdzić kominy systemowe do firmy na Dobrego Pasterza - polskie i ponoć lepsze i tańsze niż Schiedel.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam komin Schiedel'a. Wybrałem go bo tak mi stało w projekcie. :p Owszem system wymaga dosyć precyzyjnego montażu. Jak się komin spisze to jeszcze nie wiem, bo na razie tylko stoi. Z tego co wiem mój system - Rondo Plus - nie nadaje się do kotłów kondensacyjnych, ale ponieważ takiego nie chciałem mieć, więc tu nie ma problemów.

 

Cudna sprawa z tym VATem na materiały. Cóż za piękna koniunktura budowlana. Ponieważ mnie buduje firma, więc podobno i tak mam mieć materiał za 7%VAT więc pozwalam sobie zrelaksować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam i ja po dłuższej przerwie.

Pogoda dzisiaj piękna ale roboty f......ura no bo dziś 26 wiec pewnie nosa ne wystawie. A w dodatku ostatni tydzień na rozliczenie roczne! A mam ich jeszcze kilka do zrobienia.

Eh.......... wszystkiego mi sie odniechciewa.

 

Moja budowa też w martwym punkcie, nie moge sie zebrać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O rety nie poszło :D Pisze drugi raz : Postępów narazie zadnych - wszystko stoi :( . W tym tygodniu muszę kupić dach - na szczęście wiem czego chcę. Gmina ma robić jakąś drogę do działek - sąsiad naciska, bo chce się wprowadzić. Może zrobimy cos sami na działce - jakieś porządki, ogródek. Własnie jestem na etapie rozmnażania (ukorzeniania) bukszpanu z koszyczka wielkanocnego - poświęconego :D :D .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Własnie jestem na etapie rozmnażania (ukorzeniania) bukszpanu z koszyczka wielkanocnego - poświęconego :D :D .

 

Poświęcony nie da rady :D - nie chce się rozmnażać :) . Dopiero jak go siarką okadzić, posypać startą racicą i okręcić 6 razy w prawo przy pełni księżyca - to pójdzie. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ta. Do tej pory znany byl ze swej wiedzy ogrodniczej, teraz połączył to z magią :o :lol: :lol: :lol: Dobrze, ze nie każe spluwać przez prawe ramię.

Ja też posadziłam poświęcony bukszpan, zobaczymy co z niego wyjdzie. Znając moje zdolności ogrodnicze, skutek moze być jedyny. :p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...