Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Znaczy nie włamujemy się tylko "włamujemy" - na niby bo przeciez nic nie kradniemy, no chyba żeby już przy okazji cuś tam się do łap przykleiło. Samo oczywiście :wink:

I wtedy zgłaszamy włamanie i większy zakres rzeczowy szkody....

 

Kurna, to nawet włamywacze sa niepotrzebni!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Ależ nie 8) . Krzyś, to są rady dla tych, którzy po powrocie z pracy zastana dom splądrowany, a zlodzieje dostali sie przez wspaniale nasze okna, nie zostawiając sladów. :evil: Jeżeli chciałbys aby firma ubezpieczeniowa wyplacila Ci odszkodowanie, policja musi znaleźć slady sforsowania od zewnątrz otworów /drzwi lub okna/. Takie zycie.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majeczko - toć ja wiem o co chodzi tylko sobie jaja robię :D :D :D Co, nie znasz mnie?

 

Ale swoją drogą jakby się już takowe cuś przytrafiło to dorabiamy slady włamska i na wszelki wypadek wnosimy parę rzeczy poza dom coby ubezpieczalnia... no wiecie... więcej oddała :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

He he, mój trawnik bez podlewania rosnie jak burza... Informacja dla zainteresowanych (tych co lubią kosić :D ) to jest trawa Arcadia z Castoramy. Soczyście zielona i najładniejsza ok. 10 dni po koszeniu.

 

Ale zwierzęta sąsiada po każdym moim koszeniu to się tak najedzą.... że aż pękają 8)

 

Natomiast moja walka z mleczami przeszła z fazy obrywania kwiatków w fazę podcinania korzeni (długim nożem :roll: ) i wyciągania całej roślinki. Ciekawe kiedy odrosną... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Natomiast moja walka z mleczami przeszła z fazy obrywania kwiatków w fazę podcinania korzeni (długim nożem :roll: ) i wyciągania całej roślinki. Ciekawe kiedy odrosną... :wink:

 

Tydzień później :lol: :lol: :lol:

 

I to może być dobra odpowiedź, choć doczytałem, że w szczycie wegetacji od nasionka do kwiatka może się skubany uwinąć w 4 dni !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiście skubany :evil: skubię go, wyrywam, koszę, wydłubuję, poczymże przyjeżdżaja dzieci i robią......dmuchawce, latawce, wiatr :lol: :lol: :lol:

 

takie zycie ogrodnika nie stosujacego pestycyd 8)

 

A próbowaliscie kiedys pozbyć się chrzanu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...