Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

No to zostałem sprowokowany. :p Zapewne masz rację patrząc na to z punktu widzenia pracodawcy. Ja jednak patrzę na to z drugiej strony. Wydaje mi się, że można oczekiwać, że biuro, które organizuje wycieczki do Tunezji może coś o takich pieczatkach wiedzieć. Tyle, że zapewne wybrałbym się do niego osobiście, aby tą pieczątkę pokazać.

Muszę również stwierdzić, że kilka hurtowni nie miało okazji sprzedać mi materiału na budowę, bo nie czułem się w nich odpowiednio "dopieszczony" przez zatrudnionego tam pracownika. :wink: Fachowość to jedno, ale podejście do klienta to też coś ważnego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Fachowość to jedno, ale podejście do klienta to też coś ważnego.

 

Jasne, tu się zgadzamy - tylko, jak słusznie zauważyłeś, rzecz cała ma dwie strony. Zaciekawiło mnie, że Majka, choć nie zna się (na pieczątkach) to jednak uznała za coś normalnego, że musi się poznać - bo "tego "potrzebuje rynek". Dla mnie biznes taki jaki Majki, nie wymaga znajomości pieczątek paszportowych. I koniec. Czy będę lepiej traktował kogoś tylko dlatego, że był dla mnie uczynny (czytaj: czy będę lojalnym klientem dla miłego dostawcy) ? Może... ale gwarancji nie ma ! Na pewno za to jest nieefektywne wykorzystanie zasobów.

Wiesz jak by się skończyła uczynność w typowym amerykańskim bistro, gdzie sam chciałbyś odnieść kubek i talerzyk ze stołu ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Widac są jeszcze klienci, ktorzy nie uważaja, ze powinniśmy znac się na wszystkim. Ale częściej spotykamy takich, którzy żądaja od nas przedziwnych informacji i są "święcie" oburzeni, ze nie znamy odpowiedzi.

 

Staram sie byc uprzejmą i jak nie mogę odpowiedzieć klientowi wprost, to przynajmniej naprowadzić go na trop. Mówisz Jaro, ze to źle. Hm, ale ty pewnie z takim durnowatym pytaniem nie będziesz dzwonił do biura podróży. :-?

inne pytania?

- czy w pokojach łóżka są z prawej strony czy z lewej?

- ile metrów od brzegu zaczyna się rafa przy tym hotelu

- według jakich zasad kelner roznosi dania przy kolacji serwowanej?

- w ktorym pokoju bedzie mieszkał rezydent /np. Majorka, 50 hoteli w ofercie/

podawac dalej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, ale ty pewnie z takim durnowatym pytaniem nie będziesz dzwonił do biura podróży. :-?

inne pytania?

- czy w pokojach łóżka są z prawej strony czy z lewej?

- ile metrów od brzegu zaczyna się rafa przy tym hotelu

- według jakich zasad kelner roznosi dania przy kolacji serwowanej?

- w ktorym pokoju bedzie mieszkał rezydent /np. Majorka, 50 hoteli w ofercie/

podawac dalej?

Hm, nie wiem czy wiesz (Majka nie pitbull), ale pokazywane w amerykańskiej telewizji reklamy internetowych serwisów turystycznych obracają się dokładnie wokół takich pytań. Pokazują, że możesz na nich znaleźć informacje jak np odległość w yardach do najbliższego kina czy supermarketu, położenie łóżka (nie żartuje). Wynika stąd, że znajomość odpowiedzi na takie pytania (choć dla mnie również brzmią trochę niepoważnie) nie jest bez znaczenia na nasyconym rynku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszku dziś zaczynamy zbrojenie wieńca. Trochę sobie zawaliliśmy bo nie zamówiliśmy wcześniej drewna do deskowania, a okazuje się że trzeba czekać minimum tydzień, także mamy mały przestój. Wszystko robimy sami (czyli mąż, teść i ja) więc dlatego nam idzie to tak wolno. Na szczęscie do ukladania tych belek terivy ma przyjść pomoc ;)

 

Pozdrowienia dla całej Grupy Krakowskiej :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich po dłuższej nieobecności.

Qrcze, przeczytałam ostatnie posty i wyobraźnia zaczęła działać .... Tunezja ... rafy koralowe ... łóżka po prawej stronie :wink: , a my tylko banany i banany (czyt. robota i robota). :cry:

 

 

Szukam firmy do układania kostki brukowej, czy możecie kogoś polecić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry. Wiecie co, zagladnęłam wczoraj do paszportu, są tam na jednej stronie 2 pieczątki tunezyjskie,rok napisany cyframi, miesiac robaczkami i dzien cyframi. Porównując mozna zobaczyć że róznia sie dniem wylotu /różnica 7 lub 14 dni/. A jak znaleźć miesiąc wylotu....... obok jak wół jest wbita pieczątka lotniska....Okęcie. :lol: :lol: :lol:

 

I bardzo proszę nie sprowadzac mnie do jakiś "zasobów ludzkich" 8) :lol: :lol: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kgadzino nie mamy jeszcze wybranej betoniarni. Mąz dzwonił żeby sie tylko zorientować w cenach. Beton B-20 jest za około 250 zł za kubik z pompą. Bedziemy potrzebowali tylko 1 gruchę ok 6 m3

 

Jeśli mozesz mi jakoś doradzić albo pomóc w tej sprawie to bardzo proszę.

Joanko - przestrzegam przed wytwórnią Krak-Bet. Ceny niskie, ale jakość.... jakby to powiedzieć... tak się składa że akurat wiem z czego robią beton :(

Twoje okolice obsłuży wytwórnia Górażdże Beton. Spytaj tez w Cembecie. Jeśli Dyckerhoff da dobrą cenę to też bądź spokojna. No i jeszcze Contractor i RMC Polska.

 

No to masz w czym wybierać.....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...