Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Rena witaj w grupie. Jest pare osób co buduja w Twoich stronach /ale ostatnio coś milczą/. Dlaczego masz problem z kredytem? Działka siedliskowa nie ma hipoteki?

 

Krzysiek, powróż mi :grin:

 

P.S Wczoraj do biura weszła stara cyganka

- "szczęścia, zdrowia, bogactwa..."

- " nie mamy kasy...."

- " ażeby Was szlag jasny trafił, wszelka zaraza...." :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I co ja teraz Zielonej kurna odpowiem? Pewnie że w naturze by się chciało.:smile:

Tylko czy Zielona lubi z pół-kobietami? W dodatku podejrzanymi o prowadzenie rozważań dedukcyjnych.

 

No właśnie - jaro - ponawiam pytanie - pół kobieta i co dalej? Gdzie linia podziału? Widzisz, że to ważne już teraz dla (przynajmniej) dwóch (tak mi się zdaje) osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Krzysztofie!!!

Mówiąc o naturze miałam na myśli kury, kaczki, bydło rogate ...

:grin:

 

Jaro.

Sorry, że wprowadziłam Cię w błąd tym "stworzeniem ciepłolubnym". Ostatnio na chrzcie ksiądz powiedział do ochrzczonej dziewczynki "stałaś się nowym stworzeniem" a do chłopczyka "stałeś się nowym człowiekiem".

Czy ktoś może mi to wyjaśnić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro grupa krakowska zaczyna się specjalizować w zagadkach i ich rozwiązywaniu, to może podedukujemy wspólnie.

Gdzie przebiega linia podziału między połową kobiety i połową nie-kobiety w kol. kgadzinie ? :grin: ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koleżanki stwierdziły autorytatywnie, że masz - kobiece zainteresowania. Z drugiej strony, profesję masz wyjątkowo twardą :grin: - trzeba rzecz uczciwie: męską ! Profesja kojarzy się z rękami, zainteresowania z kieszenią (czy ktoś zna tanie hobby ?); wniosek: linia podziału przebiega faktycznie gdzieś w okolicach pasa :grin:. Z drugiej strony: zdolność do chłodnej logicznej analizy to cecha uznawa tradycyjnie za męską (rozum). Jednak masz też "nosa" bo nie dałeś się zwieść Zielonej bajeczką o stworzeniu, co lubi ciepło... Tak zwany "nos" czyli wyczycie albo przeczucie to znów cecha uznawa tradycyjnie za kobiecą.

Jeśli dedukcja to rozum, to za nos odpowiadać musi dusza. Jak twierdzą eksperci od metafizyki duszę ludzką należy lokalizować gdzieś w okolicach wyrostka robaczkowego :grin:.

Wniosek końcowy: linia podziału nie jest jednorodna. To jakiś zygzak, przemieszanie wpływów, wzajemne zazębianie się i oddzielanie :grin:. Nie da się wyodrębnić kobiecej Twojej części od nie-kobiecej, tak samo jak nie da się oddzielić "k" od "gadziny" w Twoim nicku !

ufff :grin:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...