Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Uroczystość - wspaniała i bardzo wzruszająca :D Michał odspiewał psalmi i alleluja. Nie potknął się o albę. Same sukcesy. :p

 

Prezent, hm ustalilismy przed komunią, że zamiast masy niepotrzebnych rzeczy prosimy "co łaska". Z tych funduszy kupimy aparat cyfrowy i poskladamy dla Michala komputer. Będzie połaczony w sieć z kompem Ani. Róznice w kwocie pokrywają...... rodzice 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aparat będzie rodzinny, dzieci szybko sie uczą, chcemy, aby nauczyli sie nie tylko pstrykac zdjęcia, ale także obrabiac je na kompie. Michał postanowił specjalizowac się w autach i wszelkiego rodzaju robalach, Ania - artystyczne portrety, pejzarze i swiat mody 8) .

 

Teraz dzieci maja rózne zadania do wykonania podczas mszy świętej. czytaja pismo św., śpiewaja psalmy, niosą dary itp. Czyżbys dawno nie odwiedzał tego przybytku? :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie każdy spiewa 8) msza trwała 1,30 godz. Razem z powitaniem, wszelkimi przemowieniami, podziekowaniami, spiewem i grą zespołu i zdjeciami na koniec. Chyba nie tak źle? Popoludniu dzieci miały wolne, a biały tydzien to codziennie msza na pierwszej godzinie lekcyjnej /alby ubieraja na zwykle ubrania, w ktorych potem sa w szkole/.

 

Wyczytałam, ze montujesz klimatyzację? Sądzisz, ze w domu będzie za gorąco?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Owszem, mam taką obawę, chociaż moja żona uważa, że głównie chodzi mi o lampki mrugające pod sufitem i kolejnego pilota na stole. :D Do tego strasznie się rozwydrzyłem :evil: i chciałbym mieć w domu w przybliżeniu stałą wilgotność. Najlepiej to było zrobić poprzez system ogrzewania nadmuchowego, ale na takie rozwiązanie nie było mnie stać. :cry:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam!

Właśnie zaczynam kończyć dom w stanie surowym zamkniętym, który z różnych powodów stał przez 10 lat. Mam na początek do zrobienia trochę rzeczy na zewnątrz (izolacja tarasu nad garażem elewacja itd).potem trzeba wejść do środka i dalej kończyć. Szukam ekipy jak wszyscy solidnej. 3-4 ludzi mogą być z szefem lub bez.Może forumowicze coś doradzą.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kusior. Własnie "zajmuję się" pracami wykończeniowymi więc pewno mogę mieć parę sugestii co do elektryka, hydraulika, tynkarza (gips maszynowy), z których jestem zadowolony. Elewację robią mi w połowie czerwca więc dopiero wtedy coś mogę powiedzieć. Napisz coś więcej o tym czego oczekujesz. Czy na wykończeniówkę chcesz jedną firmę czy składankę.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbyszek, czyżbyś wygospodarował w domu jakieś nieduze pomieszczenie na laboratorium fizyki jądrowej :o Klima, stała wilgotność.

Jezusie Nazareński Królu Żydowski (to w związku z naszym wątkiem religijnym :D ) trzymaj mnie jak najdalej od fizyki jądrowej! Nanotechnologie, to jest ono! :p

Ciekawe co tam jeszcze będzie 8)

Wpadnij kiedyś to sama się przekonasz. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki zbyszekP za szybką odpowiedź. Najperw muszę zacząć od zewnątrz, bo nie mam okien. Pewnie będę korzystał ze składanek. Ustalam pewien zakres robót, ekipa robi a jak się nie sprawdza to biorę następną. poczekam do czerwca. na razie mogą być tylko ludzie od grubszej zewnętrznej roboty
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...