Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zbyszek, uważaj bo rzeczywiście Cie nawiedzimy :lol: Od nas do Ciebie mozna pojechać bardzo malowniczą trasą. Tylko jak zrobic, aby gospodarz był na miejscu :o

 

Qrcze, co też dzisiaj sie dzieje, czwarty raz jedzie straż pozarna :roll:

Kierowcy sa proszeni o zachowanie szczególnej ostrozności przy poruszaniu sie naszymi drogami. :-?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już od czerwca będzie to trochę skomplikowane bo zaczyna się "sezon podróżniczy". W tej chwili to w ogóle wizyt nie polecam bo w domu królują tynkarze i inne indywidua, a więc kurzu co niemiara. Jest ich tylu, że wczoraj jak przyjechałem na budowę to jeden członek z nowej ekipy powitał mnie słowami:" A Pan tu czego się kręci?" :o Dostał pochwałę za "wykazywanie czujności"

A cóż takiego dzieje się ze strażakami?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poczekamy aż kurz opadnie :D Wapno niszczy cerę 8) Calkiem niezłe tempo masz, czyzby byla juz ustalona data przeprowadzki?

 

Strażacy pędzą do wypadkow komunikacyjnych /rano jeden z nich był na rondzie mogilskim/, nastepne nie wiem. za każdym razem jechal specjalny wóz do zabezpieczenia przeciwchemicznego i rozcinania blach.

/w tłumaczeniu - posiadaja piasek do posypania jezdnii i piłe do cięcia/ :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Calkiem niezłe tempo masz, czyzby byla juz ustalona data przeprowadzki?

Przeprowadzać ty my się raczej prędko nie będziemy. Po etapie wariackiego wykańczania związanego z moją tradycyjną letnią nieobecnością, nastąpi etap spokojnego czekania aż wnętrze dobrze wyschnie. Należy dbać o stare kości. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich!

Majka tobie to dobrze-przyjęcie komunijne za tobą.Ja jestem w trakcie przygotowań.Dzisiaj będę piec ciasta.Obiad ,sałatki i przystawki zrobię jutro.Największy problem mam z bohaterką niedzielnej uroczystości (też śpiewa psalm i alleluja-ale mamy zdolne dzieci :wink: ).Otóż moja córka marzy aby mieć zakręcone włosy.Mimo wielu prób i różnych sposobów ni cholery nie chcą się zakręcić, tzn. po godzinie są proste jak drut. Czuję wielkie kłopoty w niedzielę rano....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzień Dobry. Brakuje zdjęcia małego aniolka - Basi. Zgaduj zgadula, czyja to córa :roll: :lol: :lol:

Barbasia, metoda skuteczna na loki to: wieczorem nalezy umyc wlosy, wilgotne wlosy zapleść w warkoczei tak pozostawic na noc. Rano rozczesać, wlosy sa naturalnie pofalowane i trzymają sie dobrze.

 

A tak sobie myslę, o tej ładnej pogodzie i oglaszam dzien otwarty na ranczo Żbik w niedzielę, bedzie ognisko, jazda na psie, cross terenowy, zapoznanie sie, że szkodnikami występujacymi na tym terenie, oczywiście coś na żąb i na wysuszona wątrobę 8) :lol: Chętni proszę sie zgłaszać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka - spróbuję twojej metody na loki i napiszę czy w moim przypadku działa. 8)

Pit - widzę, że pojawiły się w Twoich postach ogonki przy polskich literach. Czyżby przeprowadzono update systemu operacyjnego?

Zbyszek, a ty gdzie chcesz te loki kręcić :o :oops: :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...