Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam. Zbyszku - znim się zacznie - poszło coś do Twoich wiadomości.

Poszło, ale nie doszło. 8)

Użyj może mojego adresu email.

i pojedzie....i zostawi nas....a kiedyż on wróci.... :lol:

Czuję się jako ten zołnierz, który wyjeżdża do jednostki, gwizd lokomotywy, dziewczyny machają na peronie. Oj, jakie piękne marzenia. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ZLOT GRUP POŁUDNIOWYCH

I WSZYSTKICH CHĘTNYCH

 

28 SIERPIEŃ 2004r.

O G R O D Z I E N I E C

Serdecznie zapraszam do Ogrodzieńca ... :p

W związku z wyrazami zainteresowania ,,Spotkaniem integracyjnym” i zrobienia wspólnego ,,LLLLLLLLLUUUUUUUUUUUUUU w REALU”

osób udzielających się na FORUM Muratora w Klubie Budującym, proponuję:

 

TERMIN:

28.08.2004r. – sobota.

 

MIEJSCE:

OGRODZIENIEC, budowa domu Ewy i Krystiana (róg Piastowskiej i Spacerowej), następnie KRĘPA (bo pogoda będzie piękna...).

 

PROGRAM (OTWARTY):

- 12.00 – 15.00 – dojeżdżamy, oglądamy domek, częstuję gości kawusią i ciachem, dla dzieciaków też coś będzie...

- 15.00 – xx.xx – wspólny grill na KRĘPIE , do tego ognisko i pieczonki (jak ktoś ma kociołek to proszę napełnić w domu, będzie więcej... ), no i jakieś pivco...

- xx.xx – xx.xx – tę część programu ułożymy wspólnie, polegała będzie na ewentualnym udziale w ,,Dniach Ogrodzieńca”, może pojedziemy na zamek...

 

JAK DOJECHAC :

- od KRAKOWA – drogą ,,4” do Olkusza, dalej ,,791”, kilka metrów za białą tablicą ,,Ogrodzieniec” pierwsza w lewo to Piastowska, w dół do końca i po lewej...

- od SOSNOWCA – drogą ,,4” w kierunku Olkusza, dalej ,,790”, przez Łosień, Niegowonice (za szczytem wzniesienia jest parking i punkt widokowy na skałkach, warto się zatrzymać) , 1000 metrów za białą tablicą ,,Ogrodzieniec” pierwsza w prawo to Spacerowa, drogowskaz na KRĘPĘ, na drugim skrzyżowaniu w lewo stoi mój domek...

- od CZĘSTOCHOWY – do Zawiercia, dalej drogą ,,78” na Kielce, w Fugasówce w prawo ,,791” do Ogrodzieńca, ok.3km do centrum, gdzie skręcamy w prawo na ,,790” w kierunku Dąbrowa Górnicza, Łazy, ok. 800m droga w lewo to Spacerowa, drogowskaz na KRĘPĘ, na drugim skrzyżowaniu w lewo stoi mój domek...

 

KRĘPA – to takie miejsce w lesie (1000m od mojego domku), gdzie są stawy, strumień, boisko, basen, brodzik dla dzieci, mini plac zabaw, kawiarnia, miejsca na ognisko... :p

ZAŁOŻYŁEM W TEJ SPRAWIE NOWY TEMAT W KLUBIE BUDUJĄCYM... :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie Kochani :))))

 

STROP ZALANY !!! Dosłownie i w przenośni..... Dla zainteresowanych powiem, że między jedną a drugą gruszką trafiła nam się burza, z największą ulewą jaką widziałam w życiu na działce... (w sobotę, czyli wczoraj).

 

Pozdrawiam wszystkich serdecznie :)

 

p.s. Krystian pomysł zlotu super !! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...