Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień Dobry.

Zgodnie z radą Jaro dałam pytanie na forum. Odpowiedź nie jednoznaczna - albo wystrzeli albo nie. 8) Wczoraj wracałam do domu na cały czas świecącej sie kontrolce, juz nawet nie mrugała. Zamknęłam okna i włączyłam dmuchawę, pod domem wyłączyłam silnik. Po jakiejś godzinie, jak wjeżdżałam do garażu /dmuchawa włączona na 1/ lampa pomrugała i zgasła :o Dzisiaj rano zastosowałam metodę wczorajszą/ czyli na dmuchawę/ - kontrolka się nie swieci :lol: :lol: :lol:

Naprawdę teraz nie mam czasu jechać do serwisu :(

 

Ponawiam pytanie, kto chce małego szczeniaka /suczkę/ - trochę rasę popierniczyłam - to seter golden :o . Mozecie wierzyć mi na slowo - wspaniała. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam do was pytanie motoryzacyjne /jak zwykle, jak cos w aucie nie gra to Tomek na wyjeździe/. W naszym pieknym samochodzie jest takie ustrojstwo jak poduszka powietrzna. Ma ona taką lampke kontrolną, która po chwili od przekręcenia kluczyka w stacyjce gasła. Teraz ta cholera mruga mi cały czas :evil: Mam sie martwić, czy olać do weekendu? 8)

Majka,

mam tak cały czas w samochodzie...na początku się przejęłam i pogoniłam do serwisu, bo własnie zastanawiałam się wystrzeli czy nie...podłaczyli komputer...powiedzieli że to przerwa w obwodzie...no i oczywiście skasowali jak za zboże....drugi raz też pogoniłam do serwisu pytając czy to niebezpieczne....powiedzieli że jeśli miga ta kontrolka to znaczy że poduszka jest nieaktywna, ale na pewno nie znaczy to że wybuchnie....za trzecim razem już nie pogoniłam.... kolega mi powiedział w którym miejscu się to rozłącza (pod fotelem pasażera), tak że wystraczy poruszac kabelkami i przestaje migać...albo po prostu na jakiejs większej dziurze przestaje migać....

pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co faceci?????? Łyso Wam, od razu wygoniliście mnie do serwisu. A tu kobieta, spokojnie rzecze, ze to kabelki nie kontaktują : lol: :lol: :lol:

 

No mnie tam łyso, to już wcześniej było :D ... na drugie :D. Jeśli już to odłączyłbym całą poduchę, a nie jeździł z potencjalną bombą przed twarzą. Poza tym - jak typowa kobieta - nie słuchasz, bo prosiłem : ZADZWOŃ a nie: JEDŹ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aga, przecież wiem, ześ nie facet :D

Jaro, faceci w serwisach samochodowych nie poważaja zbytnio kobiet, od razu mowia, ze trzeba przyjechać, bo on przez telefon nie będzie dawał rad :evil:

 

chyba poszukam ksiązki z instrukcja i odłaczę ta cholerną poduszke.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...