Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

zciagaja sie same przy instalowaniu jakiegos programu, drugi taki plik to n-case. Mozecie sprawdzic u siebie. One spowalniaja pracę kompa. :-?

 

Od czasów Adam i Ewy nie wynaleziono większego komputerowego spowalniacza niż użytkownik. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

rzeczywiscie barwne, nie mogę narzekać, że sie nudzę :D

 

Stan pacjenta: msbb tak latwo nie da sie wyrzucić,

reg cleanerem - znalazł - nie da się

windows commander - mowi, ze nie ma takiego pliku

dos - też go nie znajduje.

 

Muszę wyciągnąć wiekszą artylerię 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj, znalazłam info, ze jest to program szpiegujący :o chyba go wykasuje 8)

Witam w całkiem piękny dzień. Jeżeli chcecie się przekonać ile już macie różnych programów szpiegujących zainstalowanych na komputerze to wejdźcie na stronę http://www.safer-networking.org/ i sciągnijcie sobie program Spybot - Search & Destroy (Jest darmowy). Zapewniam, że lekko się zdziwicie liczbą różnego rodzaju szpiegów, które już macie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie się przekonać ile już macie różnych programów szpiegujących zainstalowanych na komputerze to wejdźcie na stronę http://www.safer-networking.org/ i sciągnijcie sobie program Spybot - Search & Destroy (Jest darmowy). Zapewniam, że lekko się zdziwicie liczbą różnego rodzaju szpiegów, które już macie.

 

Witam. To prawda :D . Przy okazji ściągnięcie sobie kilka kolejnych :D.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witaj kamrejare. Niestety takiego domu nie buduję.

 

Przyklad "z życia" z gatunku człowiek a technika. Żona miała mi zrobić zdjęcie. Jakoś tak wyszło, że obróciła aparat tyłem do przodu. Wycelowała i nacisnęła przycisk. Błysnęło jej prosto w oko. Lekko otumaniona tym błyskiem spojrzała na mnie i powiedziała:"O! Będę miała portret". :p Później mi mówiła, że lekko ją dziwiło, że moja postać była tak daleko w wizjerze, ale założyła, że tak ma być.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli chcecie się przekonać ile już macie różnych programów szpiegujących zainstalowanych na komputerze to wejdźcie na stronę http://www.safer-networking.org/ i sciągnijcie sobie program Spybot - Search & Destroy (Jest darmowy). Zapewniam, że lekko się zdziwicie liczbą różnego rodzaju szpiegów, które już macie.

 

Witam. To prawda :D . Przy okazji ściągnięcie sobie kilka kolejnych :D.

Jaro - czyli jak radzisz? Sciagać ( i narazic się na dodatkowe bugi) czy nie ściagać i żyć w błogiej nieświadomości zarażenia?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...