Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zbyszku - nie mam jeszcze prawie nic! jestem dopiero po 1 wizycie architekta! Dał nam 6 propozycji - na podstawie naszych koncepcji- i teraz musze to skorygować! W założeniu dom ma być jak najprostszy - prosta bryła, dach dwuspadowy, niewielki (140-150m2). Bardziej chodzi mi o wnętrze. Chciałabym żeby było funkcjonalne i fajne :wink:

Na parterze duża jedna przestrzeń ( salon+ kuchnia+ jadalnia), bez wiatrołapu , zakamarków , korytarzy, holi. Schody mogą stanowić element ozdobny parteru ( nie chcę klatki schodowej!) . Na dole muszą też być pomieszcsenia gosp ( kotłownia, spiżarka, garderoba-zamiast wiatrołapu, mała łazienka)

Góra natomiast to 3 sypialnie, w tym 1 z garderobą, większa łazienka i pokój rekreacyjno-sportowy nad garażem ( ostatnia koncepcja jeszcze nie uwzgl. na rzutach)

Taras nie będzie wychodził tak jak na rysunku ale na tyły domu.

No i co wy o tym sądzicie!?

Może macie jakieś uwagi dla totalnego laika, który może mnóstwo błędów popełnić bez waszej pomocy?? :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Brzmi fajnie. Kiedyś mówiono mi, że zgodnie z przepisami wiatrołap musi być w domu. Jaką masz działkę?

Ale już jestem! Właśnie wyszedł architekt :roll: ! Nie sądziłam że dyskusja nad projektem domu może tak człowieka zmęczyć! Ale wszystko idzie chyba pomyślnie! :D

Zbyszku - działka ma 23 ary. Ma 24 m szer. i 95 m dł. Wjazd jest niestety od pólnocnego zachodu ( bardziej zachodu :-? ) ale chyba już nie będę tak zwracać uwagi na str. świata - choć całe forum o tym trąbi! :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...