Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zbyszek, ależ to była "ruchomość" 8) :lol:

 

Oliwka, hm, jak to powiedzieć........ :D Rzut jak rzut.

1. Dlaczego tak daleko z garazu do spizarni, kto bedzie targał tak daleko krzynki?

2. Co jest naprzeciwko kotlowni /czyli w przejściu pomiedzy garażem a holem?

3. Salon ma bezpośrednie wyjscie na taras, czy to co widac za stołem to wykusz?

4 Pokoje na piętrze, ok, szkoda tylko, ze Wasza sypialnia nie ma osobnej lazienki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W założeniu dom ma być jak najprostszy - prosta bryła, dach dwuspadowy, niewielki (140-150m2). Bardziej chodzi mi o wnętrze. Chciałabym żeby było funkcjonalne i fajne

Na parterze duża jedna przestrzeń ( salon+ kuchnia+ jadalnia), bez wiatrołapu , zakamarków , korytarzy, holi. Schody mogą stanowić element ozdobny parteru ( nie chcę klatki schodowej!) . Na dole muszą też być pomieszcsenia gosp ( kotłownia, spiżarka, garderoba-zamiast wiatrołapu, mała łazienka)

Góra natomiast to 3 sypialnie, w tym 1 z garderobą, większa łazienka i pokój rekreacyjno-sportowy nad garażem ( ostatnia koncepcja jeszcze nie uwzgl. na rzutach)

Taras nie będzie wychodził tak jak na rysunku ale na tyły domu. Odpada też korytarzyk między kotłownią , a łazienką. Przejście z garażu do domu będzie przez garderobę. Także ściana z kominkiem będzie prosta ,a nie załamana!

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiększanie małego rusunku nic nie da. Niestety, czego ni widać na małym nie będzie widać i na powiększonym większym. Oliwkaik musi zrobić większe zdjęcie.

A przy okazji, kiedyż doczekamy się zdjęć trójwymiarowych. Wzięłoby się powyższe zdjęcie, poobracało na wszystkie strony, no i od razu byłoby dokładnie wiadomo jak ukształtowany jest teren i jak działka wygląda z drugiej strony. :D

 

Oliwkaik - Prześlij mi oryginalne zbiory ze zdjęciami przez email to je gdzieś umieszczę (mogą być wszystkie :wink: ).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...