Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Zbliżam sie do zakończenia stanu surowego. Scianki działowe są , kominy są ( sahara cieniowana-klinkier, ah ta moja żona), dach ofoliowany i ołacony. Jeszcze ocieplenie lukarny, obrobki blacharskie , rynny i położenie dachówki. Potem elektrycy i wod-kan i co. Szukam zas ekip do wylewk, ocieplenia wełną na zewnatrz i ewentualnie poddasza. Okna wstawie moze w połowie sierpnia z teściem i wujkiem, który to robi zawodowo.

Majka czy ty znasz Rafała Slusarczyka k/Krzeszowic robi wod-kan i co.? oglaszał sie też na forum. Czy słyszałas jakieś opinie o nim??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chętnie, bo jak wiesz my też się do tego przymierzamy. A masz kogos do polenia od wylewek, tynku gipsowego, ocieplenia zewn. (wełna ) i poddasza ?

 

Majka jak wyglada u Ciebie zabezpieczenie przed brakiem pradu gdy pali się kominek a pompa nie działa ??? Pompa podłączona jest do UPS-a czy jest jakieś inne zabezpieczenie?? :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm, No dobra. Brak prądu, jest pewnym problemem, pompa przestaje dzialac, wodę w płaszczu może zagotować, wtedy nastepuje automatyczne dolewanie zimnej wody do ukladu, a wrzątek splywa do kanalizacji. Dziala to na zasadzie spluczki w kibelku 8) :D
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest bardzo aktualne zdjęcie :D Kominek tworzy nowoczesna "instalacje artystyczną" :D Nam nie przeszkadza, obudujemy jak bedziemy miec kasę, ja chcę zrobic to z kamienia. Wole więc sobie spokojnie poczekać i mieć to co chcę, a nie jakis erzac. 8)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gorąca jest tylko szyba W zimię o bok kominka opieram sie plecami wygrzewając stare gnaty :D

 

Pan Marek to porządny gość, doradzi, przedyskutuje wszelkie problemy, zrobi kalkulację. Tyle co wyliczył tyle placilismy, bylo to uczciwe wynagodzenie pracy jego ekipy. Lepiej nic nie kombinuj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka jestes jeszcze w pracy / Ja do 15.00?

Nic nie chce kombinować i uwazam ,ze dobrze jest wtedy kiedy obie strony są zadowolone :oops: nie dotyczy to tylko p. Marka

Oj coś się mi w głowie juz mózg gotuje trochę?? :wink:

To co mogę sie na Ciebie powołać czy raczej nie bo będę miał u p. Marka przechlapane?? :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...