Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Zbyszek, nie mów, ze za wielką wodą skończylo się jedzenie :roll: :D A tataj w domku, zona pewnie kotlety smaży.......... 8) :D

Witam,

Jedzenie sie nie skończyło, ale oprócz surowców potrzebne są jeszcze umiejetności. :-? W tym niestety przypominam moją poprzednią ekipę od dachu. 8)

Jeżeli chodzi o żonkę to według mych ostatnich informacji oprócz pieczenia kotletów, dzielnie szuka płytkarzy i nadzoruje wymianę bramy garażowej. Ta którą nam wcześniej zamontowano ma inny kolor od tego, który został przez nas zamówiony (panom pomyliła sie 1 z 4).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zbliżam sie do zakończenia stanu surowego. Scianki działowe są , kominy są ( sahara cieniowana-klinkier, ah ta moja żona), dach ofoliowany i ołacony.

No to Ty mnie nieźle przegoniłeś :) ! U mnie dopiero zwieźli dzisiaj drewno na więźbę. Pogoda pod psem, pewnie znowu będzie opóźnienie. U mnie całą instalację wod-kan i co będzie robić facet z Trzebinii, który montuje też kominki z płaszczem wodnym. Wydaje się być solidny. Natomiast w sprawie ocieplenia i tynkowania elewacji pogadaj z Soniką. Oglądałem jej domek już pomalowany. Jest ok, a ona też polecała tą ekipę.

Aishan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry. Ale leje. :roll: mam spory mlyn w pracy, więc mniej zagladam na forum.

Piotrek, jakie harce? A zresztą, czasami się zastanawiam, czy osoby o cos pytajace chcą w ogóle dostać odpowiedź, czy tylko odpowiedź, która by ich satysfakcjonowała 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich w ten paskudny dzień, a nawet chyba cały tydzień ma taki byc. :evil: :evil:

 

Aishan,

 

tez jest juz po kontakcie na razie mailowym z Soniką.

Jaki kominek wybrałes, nie pamiętam już, czy ty masz też podłogówkę?

Na ile wycenił ci ten facet z Trzebinii całą inst. wod-kan i co. Jeśli możesz przeslij szczegóły (kosztorys) na priva i namiary na niego. Jak na niego trafiłeś z polecenia czy z ulicy.?

 

Co do tempa, to uważam ,ze mam 1 miesiąc opóźnienia.Ale de gustibus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sonika!

Zostań z nami! Tu też będzie jeziorko!

Piotr!

Gościa spotkałem na targach w Krakowie, przyjeżdżał do mnie kilka razy, jest polecany przez Makroterm [taki wybrałem kominek] do montażu ich kominków. Podłogówkę mam - w sumie ok. 50m na parterze + łazienka na poddaszu. Z kosztorysem trudna sprawa, bo mam całościowy jeszcze sprzed 05.2004. Trochę będzie w nim zmian, natomiast uzgodnione mam, że całość będzie z 7% VAT. Namiary przesyłam na priva.

Aishan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...