Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

Cześć wszystkim :lol:

Jestem po urlopie, prawie 2 tygodnie z przerwami. Czuję się wypoczęta :lol: , z nowymi siłami do pracy :lol: , nowymi pomysłami, energia rozpiera mnie od środka :lol: , wprawdzie w pracy kołowrotek :-? ... ale co to jest dla świeżego umysłu :lol: .

 

Skończyliśmy akcję kostką, efekty możecie oglądać w moim Dzienniku http://www.murator.com.pl/forum/viewtopic.php?t=2424&start=120

 

jaro

Piękny domeczek - masz już parkiet?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Jest ok ... trochę podczas sezonu kominkowego - zniszczył się przy kominku i trochę rozsechł?/rozesechł? pod jednym kaloryferem - a poza tym super.

 

A co do urlopu ... to jest tak - mówię, że idę na dwa tygodnie urlopu i z tych 10 dni jestem np. 3 dni w pracy, 5 na wojażach, 3 dni w domu - praca z łopatą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzień Dobry. Krystian, ale ladna podbitka. Dzieki za zdjęcie, moja wyobraźnia od razu lepiej pracuję :D A w takim domku jak moj /grzybku/ w ktora strone powinna być? Wzdłuż czy do wewnątrz :roll:

 

Posadzilismy 1,5 metrowa azalię i 2 metrowego rododendrona. Nie wiem czy to drugie sie przyjmie, trochę mało bylo masy korzeniowej. Będę teraz codziennie ganiać z wiaderkami wody.

Na dzisiaj zostalo z 10 czerwonych bukow o wys prawie metra 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zielona,

Byłbym wdzięczny za przesłanie na priva namiarów na firmę, ktora robiła Ci kostkę oraz za informacje o cenie uslugi (bez ceny plytek). Najprawdopodobniej ten temat będzie mnie wkrótce interesował.

 

Kostkę robiła nam ekipa wujka, umówiliśmy się nie za metr kwadratowy tylko za całość, wujek załatwiał wywóz ziemi (6 ciężarówek), przywóz żwiru, piasku, krawężników, kostki ze składu, itp., poza tym ułożenie palisad, krawężników, podkładu i kostki. Gdyby liczyć to wszystko (każde oddzielnie + za metr kw. kostki i za m.b.krawężników czy palisad) to wyszłyby jakieś chore pieniądze. A tak zapłaciliśmy za całość w tym ułożenie 180 m.kw kostki 12.000 zł. A za samą kostkę + palisady ok. 7000 zł

 

Nie mam pojęcia ile on liczy dla "normalnych" klientów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...