Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Chyba tak :D. Z czego jest ta "zerówka" ?

 

hmm ... taki czarny żużel ... czy cuś ... kostkarze to nazywali "zerówka" i na to szła kostka - zero piasku, piasek dopiero na wypełnienie szczelin między kostką

 

Może na tym zdjęciu będzie lepiej widać:

 

http://foto.onet.pl/upload/10/2/_319214_n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

hej, ledwie zyję. Autko oddalismy do warsztatu w Wieliczce. Jakies panewki odmówily posluszenstwa :evil: Teraz muszę jexdzić busem. mam nadzieję, ze do piatku wyrobia się z naprawą.

 

No to się nie dziwię nastrojowi. A czmu w Wieliczce ? Czyżby tam akurat jacyś superfachowcy samochodowi się objawili ??? :o

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokłanie, wcześniej szła warstwa kamienia, która była porządnie ubita taką ubijarką, a póżniej zerówka, którą poziomowali tak jak wylewkę (na długich rurkach stalowych).

 

Nieźle wygląda i sprawia wrażanie dużo solidniejszego niż tradycyjna podsypka z piasku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

aaaa, to już kojarzę. Szczerze mówiąc, to chyba nie widziałem od dwóch lat, żeby tam było otwarte ?! A jeżdżę obok codziennie - widocznie krótko pracują ? Warsztat sprawia wrażenie, że jest nieczynny od dawna :o .
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co Ty mowisz, pracuja codziennie od 9-tej do....... nawet nie wiem. Przeważnie mozna ich zastać nawet okolo 19stej. Moze nie o tym serwisie mowimy. Ten to taki dlugi budynek, chyba 3 bramy, z napisem TOMOTO, ogrodzony teren, obok piekny drewniany dom /gdzie mieszka wlasciciel/ :D

Ja do nich mam pelne zaufanie, z kazda głupota i powazną sprawa mogę przyjechać. Nigdy też nie naciągają mnie na kasę, jak często to robią ASO :evil:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak wjeżdżasz do Wieliczki drogą na centrum w prawo, nalezy skręcic przed murem kopalnii w prawo do góry /po prawej stronie masz staw/. Dojeżdżasz na górke /przez tory/ i jest skrzyzowanie. Skręcasz w lewo i ....po lewej ten dom o ktorym mowiłam, a nastepny to warsztat.

Mam nadzieję, ze obrazowo opisałam 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, zgadza się, nie ma problemów z lokalizacją tgo serwisu bo Wieliczkę znam już dość dobrze a Janińska jest krótką ulicą. Zastanawiam się, dlaczego zawsze uważałem, że to jakiś stary, nieczynny serwis ? Na pewno, to że otwierają dopiero o 9 rano - to pierwszy powód, ja jeżdżę tam przed 8. Swoją drogą jak im rano zostawić samochód przed pracą ?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...