Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzień Dobry w ostatni wakacyjny poniedzialek :D

 

Krystian, tak sobie myslę, i dochodze do wniosku, że z tego Ogrodzieńca do Żbika jest tez godzinka drogi 8) Może byście tak kiedy z rewizytą przyjechali :D

 

Dzieci wrócily, jakieś takie większe :p Spodnie galowe trzeba było przedluzyc Michalowi, Ania........ niedlugo mnie przerosnie.

 

Tynkarze rozpoczynaja jutro prace.

 

Po dwoch latach od zamieszkania będziemy mieli lampy :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich bardzo serdecznie!

Buduję się trochę na wschód od Was, ale w imieniu koleżanki mam do Was pytanko. Poszukuję osoby lub firmy, która zaprojektuje i wykona zadrzewienie i zatrawienie ogródka. Nie oskubawszy oczywiście uprzednio z koleżanki ostaniego grosza. Może macie kogoś takiego, sprawdzonego i godnego polecenia?

Pozdrawiam i życzę wytrwałości w budowaniu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, mam na imie Michał a moja żona Karolina(jest teraz w pracy) i budujemy się w Czernichowie. Mam nadzieje że mogę się przyloączyć do grupy krakowskiej. Jako że jestem tu nowy to coś o sobie napisze. Ja mam 23 lata a żona 21 i jesteśmy małużeństwem od ponad roku 12 lipiec 2003(nawet jeszcze pamiętam :)))) domek jaki wybraliśmy dla siebie nosi nazwe "DOM W LAWENDZIE" firmy Archon. nasza działka ma 21 arów i jest w kształcie zbliżonym do połowy koła. Od przodu nic nie rośnie przez co domek sie ładnie prezentuje natomiast z tyłu domu w zdłuż granicy rosną stare dęby kilka brzózek i leszczyna przez co latem praktycznie nic nie widać z zewnątrz. Dom jest w stanie surowym pokryty dachówką ceramiczną okna i drzwi drewniane mahoniowe i zrobione instalacje. teraz czekam na tynkaży. Aha no i musze się pochwalić że dach ociepliłem sam z teściem i obłożyłem płytami GK. Jak sie dowiem jak tu zaprezentować zdjęcia to postaram się to uczynićl. A narazie kończe bo jak napisze jeszcze 2 linijki to nikt tego nie będzie chciał przeczytać. pozdrawiam.

 

ps tu w okolicy ziemie wożą po 150-170zł i 100-130 zależy od wielkości auta i odległości. a za koparke płaciłem 60zł/h

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...