Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Cześć :p

Dawno się nie odzywałam , dlatego daję znak życia.

Dzisiaj mój synek (3 latka)poszedł pierwszy raz do przedszkola, a ja jak prawdziwa mamuśka strasznie to przeżywam :cry: NIe mogę sobie znaleść miejsca i cały czas myślę jak on sobie radzi. Uspokoję się chyba dopiero o 16:00 jak go odbiorę i zobaczę ze nic mu nie jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Synkowi nic nie bedzie jak mama bedzie spokojna i naturalnie wesoła. Do tego stanowczość tez sie przyda :D Dasz radę.

 

Tynkarze robią, oczywiście strasznie narzekając na poprzednika, a to że krzywo, a to, ze siatka źle zatopiona. Parapety kupione w Andbudzie, za calość 750zl.

 

Auto może będzie dzisiaj, te półksiężyce /czyli jakieś podkladki metalowe/ są nie do dostania w Polsce, a Citroen oczywiście robi wielkie oczy :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pytanie ! P i l n e :lol:

Potrzebuję zrobić badania geologiczne u siebie w Drogini ... czy ktoś robił już coś takiego?Ewentualnie proszę o namiary kogoś kto mógłby zrobić takie badania...szybko i bezboleśnie...

Z góry dzięki!

 

Jest taka firma na ... bodajże Al.Kijowskiej. Szybko i bezboleśnie było, choć trochę kosztowało. :D Jak chcesz, to sprawdzę w domu namiary.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanko. Zastanawiam sie czy zrobić kolumny przed wejściem a że nie możemy się zdecydować to prosze o pomoc w podjęciu decyzji.

Tu jest nowa wersja projektu juz z kolumnami.

 

http://www.projektydomow.pl/index.php?act=32&lang=pl&all=1&sid=m3f01942e015ae&intra=514d79fb8a90913cd79fd56319d50e69&crc=d9a8c245eafcc3176bee4dcb0b0bd1cf&lang=pl

 

Zastanawiam sie nad 3 wersjami tzn. bez kolumn, z kolumnami takimi jak w tym projekcie, i samymi kolumnami bez łuków.

 

A tu jeszcze raz mój album.

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=26830&grupa=0&kat=2&a=mxk

 

dzieki za pomoc i pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mxk: ja nie w prawie kolumn, tylko w sprawie krzaczków. Nie wiem, bo na takim ujęciu może nie wszystko widać, ale jeśli dobrze widać, to radziłbym nie znikać tych krzaczków. Przynajmniej na razie. W dobrze zrobionym projekcie ogrodu takie "stare" duże rośliny nie tylko nie przeszkadzają , ale mogą wręcz stanowić niebanalną ozdobę :)

Także wstrzymaj może siekierę i rozważ, czy nie da się ich wykorzystać ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...