Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

To było cudowne uczucie. Rodziło się w bólach, ale wreszcie jest. Co prawda trochę przenoszone (trwało 12 miesięcy), ale jest, nasze własne. Nazwaliśmy je Warunki Zabudowy, w skrócie WZ-ka.

Wiemy, że dopiero teraz zaczną się prawdziwe problemy, ale co tam, raz kozie śmierć.

 

Witam wszystkich forumowiczów, szczególnie z grupy krakowskiej.

Pragnę przyłączyć się do was, wszystkich zaczynających, budujących, kończących, wykańczających i wykończonych :D . Właśnie dostałem WZ-kę, i szukam architekta w celu przygotowania dokumentacji (dostosowanie projektu do działki, projekty przyłączy itp.), najchetniej jak chyba większość szukających: niedrogiego, solidnego, i żeby wziął dokumenty, i przyniósł pozwolenie na budowę.

Jeżeli macie kogoś kto się tym zajmuje, to proszę o jakiś namiar. Jak na razie będę pewnie dosyć pasywnym uczestnikiem, i będę pewnie dużo pytał, a mało podpowiadał, ale myślę że to sie z czasem zmieni, i jak okrzepnę w temacie, to ja z kolei będę pomagał następnemu pokoleniu na forum (przez pokolenie rozumiem oczywiście cykl budowy domu :D )

Z góry dziękuję za życzliwość i wyrozumiałość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich budujacych w i wokolo Krakowa!

Ja stawiam wlasnie pierwsze kroki: mam juz dzialke i (jak mi sie wydaje) jestem zdecydowany na projekt.

 

Jezeli nie macie nic przeciwko, to chetnie wprosilbym sie na forum tej grupy z racji tego, ze los, a raczej posrednik nieruchomosci :wink: , rzucil mnie i moja rodzinke do Zabierzowa (moze kogos z Szanownych Forumowiczów równiez).

 

Od kilku miesiecy nasluchuje tylko na wielu watkach tego forum, ale powoli nadchodzi czas zadawania pytan. Pewnie kiedys bede tez odpowiadal :) .

 

Jeszcze nie mam pozwolenia na budowe, ale chcialem "troche poprzestawiac" ziemie na dzialce (przesunac okolo 300 kubikow ziemi) no i pierwszy szok, bo pierwszy operator kopary powiedzial mi 3 tysiace. Wychodzi 10 za kubik, ale robota bez pospiechu, w jednym miejscu, na rownej dzialce przeszkod do omijamnia, wiec wydaje mi sie to za duza stawka.

 

Moze jestescie w stanie podrzucic kilka telefonow, bo wg ksiazki telefonicznej, to niewiele znalazlem w okocy dzialki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, witam Was w grupie. Zbysior, koparkowy przewaznie bierze od 50 do 70 zl/godzina. Nie wiem ile godzin zajmie mu ta praca. Poszukaj jeszcze w okolicy /najlepieej popytaj na sąsiednich budowach/. Mogę dać Ci namiary na krzeszowice /ale to troche daleko :D /

Mogę zadac niedyskretne pytanie? Ile kosztuje teraz ar budowlanej w Zabierzowie?

 

Slawlak, niestety nie mogę Ci pomóc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...