Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Dzisiaj był u mnie facet z Migas-door w sprawie bramy segmentowej do garażu. Obecnie jeździ właściciel, bo przedstawiciel handlowy ma urlop. Targuj się, mnie początkowo nie chciał dać rabatu, dopiero potem, jak mu pokazałem wycenę z rabatem zrobioną przez przedstawicieli. Dzięki temu parę stówek zostało w kieszeni.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: :wink: :wink:

 

Aishan, ciekawa jestem czy zdecydujesz się na współpracę z tą dziewczyną, którą u mnie poznałeś?

Nie chcę Ci nic narzucać, ale jeśli wogóle masz zamiar korzystać z kogoś takiego jak Ona, to mogę Cię zapewnić, że H. W. jest niezastąpiona.

 

Poświęca "zagadnieniu" tyle czasu i energii, że aż mi się nie chce wierzyć.

Ceny można negocjować i nie wychodzi to tak dużo jak by się mogło wydawać na początku.

 

Jak byś chciał, to napiszę Ci więcej na priv.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powtórna prośba:

 

Ja, Krzyżak z krwi i kości z grodu gdzie zamkowy dziedziniec poezyją śpiewaną rozbrzmiewa, do szacownych mieszkańców grodu Kraka z ogromną prośbą się zwracam !

Co sądzicie o oknach firmy INTER-BUD OKNA Sp. z o.o. z Krakowa?

Czy są godni polecenia ? Proszę o szybką odpowiedź bo czas mnie już prawie dopadł !

Życzę miłego weekendu.

J

 

...a może jednak ktoś, coś wie !?

J

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:wink: :wink: :wink:

 

Aishan, ciekawa jestem czy zdecydujesz się na współpracę z tą dziewczyną, którą u mnie poznałeś?

Sonika!

Też po spotkaniu z nią mam o niej dobre zdanie. Niestety mój stan finansów mniej. Zacząłem się zastanawiać, czy na tym etapie mam potrzebę zatrudniania kogoś do wnętrz, tym bardziej, że w zasadzie dokładnie wiem jak ma wyglądać moje łazienki i kuchnia. Decyzję zostawię na przyszły rok. Na ten moment zastanawiam się nad projektem ogrodzenia i tu decyzję podejmę do połowy października. Pozdrawiam Aishan

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jerzysio , niestety nie wiem nic na temat okien o które pytasz ale jezeli interesowały by Cię okna drewniane to moge polecić firme Szewpol. Naprawde dobre okna i stosunkowo nie drogie w porównaniu z innymi firmami. Mam namiary na przedstawiciela w Krakowie (okna pcv też mają ale nie wiem jakiej firmy bo ja byłem od razu zdecydowany na drewniane) Jeżeli chcesz więcej informacji to daj znać.

Tu jest link do zdjęć mojego domku ale okien stąd dobrze nie widać.

 

http://foto.onet.pl/albumy/album.html?id=26830&grupa=0&kat=2&a=mxk

 

Jak jesteś zainteresowany to moge zrobić zdjęcia okien z bliska tylko daj znać. pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...