Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

A co to :o Za daleko??? No chyba żart!

 

W pewnym sensie "za daleko". :D Obawiam się, że chodzi o to, że gaz wielicki podlega pod PG Wieliczka a krakowski pod Kraków. No a jak Ci zrobią instalację, to potem ZG musi go odebrać. W Wieliczce są "swoje chłopaki" a na obcym terenie ... :(

Już to przerabiałem z fachowcami wielickimi :D . Także raczej nici z tego, choć jeśli bardzo chcesz - mogę Ci przesłać namiary. Bo wykonawca solidny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobiłem w tym roku. Kosztował 90 PLN. Umawiałem się chyba przez miesiąc zanim przyjechali. I nie była to sobota :D . Komin w tym roku sobie podarowałem - może w przyszłym zaproszę kominiarza.

Po przeglądzie dowiedziałem się, że właściwie był zbędny :D .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:D Pozdrawiam Krakusów!

Do Majki:

Te "czary- mary" z moimi zdjęciami to prosty gif, którego skleiłem z trzech zdjęć. Jestem samoukiem komputerowym, posiedziałem nad programem graficznym dwie godzinki i się udało. Skoro mnie się udało, to zachęcam również Ciebie do takich eksperymentów. Co prawda ja pracowałem z komercyjnym Adobe Photoshop (a właściwie z dodatkiem do niego- Adobe ImageReady), jednak jest mnóstwo bezpłatnych programów graficznych z których można skorzystać i utworzyć "ruszjący się" plik graficzny w formacie gif. Takie programy są dostępne w prawie wszystkich większych portalach internetowych, np. Onet.pl (kliknij Republika WWW a potem Programy), Wirtualna Polska itd... Dużo programów jest też tutaj: http://www.chip.pl

Jak już w końcu utworzysz sobie jakiegoś gifa to niestety musisz sobie jeszcze utworzyć własną (oczywiście bezpłatną) stronę internetową aby go tam przesłać (np. na Onet.pl tworzysz strony internetowe i przesyłasz je do serwera bezpłatnym programem WEBMAJSTER.)

Przesłanie gifa na Onet.Foto (co jest często praktykowane przez forumowiczów) nic nie da bo tam plik gif jest automatycznie przekształcany na format jpg i Twoje zdjęcie niestety nie bedzie się "ruszało"...

Życzę wytrwałości! :wink:

Serdecznie pozdrawiam

Grzegorz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Życzy wytrwalości..... :roll: rany julek, to się porobiło 8) :D Trzeba bedzie pokonać wrodzone lenistwo i zrobic jakiegos gifa.

Dzięki Grzegorz za instrukcję. Ha, mam pomysl, zlecę tą robotę Anii, ma w końcu informatykę w podstawówce 8) :lol: :lol: :lol:

 

Meldować się krakusy, juz zrobilo się popołudnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, dzisiaj troche z innej beczki :D. Jako że w tym tygodniu czeka nas w Krakowie wielkie piłkarskie święto ( mam nadzieje, że mimo wszystko będzie spokojnie) chciałbym zapytać której drużynie kibicujecie i jaki wynik obstawiacie( prośba dotyczy tylko tych których to interesuje). Pozdrawiam, Zagorzały kibic (nie hooligan) WISŁY KRAKÓW :D 5-1 dla WISŁY oczywiście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, Was wszystkich, w czerwcu kupilismy z mezem dzialke pod Puszcza Niepolomicka. Zaczynam skladac o WZ tkę, w przyszla jesien chce wylac fundamenty, czy mozecie mi w skrocie poradzic jak sie do tego zabrac w ogole? I ile to moze kosztowac, planujemy dom parterowy z poddaszem ok 200 m.

PS. Chetnie przylacze sie do grupy krakowskiej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...