Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Czy my też tak będziemy prześwietlani? :o Już się zaczynam denerwować! :wink: :lol:

 

Jak to będziemy ?!!!? Zastosowałaś niewłaściwy czas, należy użyć tego czasownika w czasie przeszłym. :D I wtedy, Twoje zdenerwowanie jest jak najbardziej na miejscu . :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

E tam, Marbo pyta więc odpowiadam. Mi takie "drobiazgi" same wpadają w oko i zasmiecają pamięć 8) I potem brakuje miejsca na coś rzerczywiście ważnego :oops:

 

I tak jestem pod wrażeniem spostrzegawczości :wink:

Faktem jest, że ten dom jest do robienia wrażenia. I trudno nie zwrócić na niego uwagi, zwłaszcza jak się jedzie jako pasażer, co mi się ostatnio zdażyło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak to będziemy ?!!!? Zastosowałaś niewłaściwy czas, należy użyć tego czasownika w czasie przeszłym. :D I wtedy, Twoje zdenerwowanie jest jak najbardziej na miejscu . :D

 

dokładnie w czasie przeszłym dokonanym 8) :lol: :lol: :lol:

 

Marbo, zawsze jak jadę jako pasażer ogladam widoki, nie mogę czytać gazety, bo mam chorobę lokomocyjną. A ten dom jest mi znany od czasów jego budowy, przejeżdżając tamtedy obserwuję zmiany zachodzące na jego terenie. Od razu po postawieniu typowo zaslugiwał na nagrodę archi-szopa. Teraz urosly już drzewa, krzewy, została zagospodarowana wielka skarpa. Za pare lat moze być calkiem fajna rezydencja. Ale te swiatełka choinkowe............ 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

joanka77 -A to miłe jak wszystko idzie zgodnie z planem. Żeby to jeszcze te fundusze chciały rosnąć tak jak grzyby. :wink: Chociaż jeden z moich znajomych tak właśnie twierdzi. Parę razy już mi mówił: "Wiesz Zbyszek do której kieszeni nie sięgnę to tam setka. Wyjmę, upłynie godzina, sigam ponownie i znowu tam jest". Kiedyś nawiet mieliśmy głeboką dyskusję filozoficzną na temat unikalnych własności jego spodni. 8)

A teraz mógłbym postawić pytanie dla dociekliwych: "Kim z zawodu jest mój znajomy:? Ale nie postawię. :p

 

Witaj Krystian. Oglądałem zdjęcia i też żałuje. Ale jak to pisze joanka - "zbierałem fundusze" :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...