Miesięcznik Murator ONLINE

Skocz do zawartości

Recommended Posts

  • Odpowiedzi 28,7k
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najaktywniejsi w wątku

  • Majka

    3617

  • Agacka1719499039

    2812

  • pitbull

    2365

  • zbyszekP

    1630

Najaktywniejsi w wątku

Dodane zdjęcia

Witam

 

Z tego chata bogata, co ukradnie tata

:lol:

 

Zobaczymy jaką hacjendę wystawi tata...... 8) :D i wten sposób sprawdzimy jego zaradność :D

 

ZbysioR, nie przeszkadza Ci hałas przejeżdżających pociągów? czy może Wasza działka nie jest tak calkiem w okolicach dworca?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka,

za ile złociszy postawie dom na 220 metrów?

Jakos nie chce sprzedawac mieszkania dopoki nie wybuduje domu pod dach. Slyszalam rozne kwoty, wiec brak konkretnej perspektywy odbiera mi troche zapal do pracy. Jakbym wiedziala, ze za 100 czy 120 tys postawie pod dach, to bym juz byla w przyslowiowym domu :lol:

Eh, powiedzcie ile musze liczyc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jaro, w "Waszym" biurowcu ludzie zaczynają pracować przed 8-smą :o Czy poprostu szefowie zwiekszyli pracownikom zakres obowiązków i się nie wyrabiają w godzinach pracy :roll:

 

Cześć. Wbrew przewidywaniom i czarnym prognozom, w ciągu ostatnich kilku miesięcy biurowiec się zaludnia... Przybyły nowe firmy, które faktycznie zaczynają dość wcześnie i kończą przed 15-tą. Ciekawostka: mimo, że obłożenie ludzkie jest na poziomie 50% to parking koło 9 ma obłożenie 100%. Inwestor ponoć amerykański, więc:

1. Założył, że więcej niż połowa zatrudnionych nie będzie koszystać z samochodów ?

2. Czy też plan był dobry, i polski wykonawca posmarował gdzie trzeba i tak, cześć parkingu powstała tylko na papierze a faktycznie jest to trawnik ?! :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zbyszku, czasem smiem powiedziec, ze bezrobocie bierze sie z lenistwa. Ale moze przesadzam?

Hm... :roll: Myślę, że jest to ciut zbyt daleko idące stwierdzenie, ale niewątpliwie jest w nim trochę prawdy.

 

Jaro - a może amerykański inwestor założył, że przed budynkiem będzie parkować tylko wyższy szczebel administracyjny, a cała reszta będzie parkować gdzieś dalej. Takie rozwiązanie też nieźle stymuluje do wspinania się po szczebelkach kariery. 8)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znam pare osób, co raczej nie są leniwi, a ze znalezieniem stałej pracy maja problemy :-? Tak więc z mojego lenistwa mam balagan w domu. :D

 

Sylwka, powiedz lepiej ile chcesz wydać na budowę domu.

 

Jaro, czyżbyś polował jak ja na miejsce parkingowe 8) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Majka

Do dworce mam 10 minut spacerkiem, a tory z 300 metrów. Narazie pociagi slysze, ale z doswiadczenia wiem, ze do pociagow mogna sie przyzwyczaic i sie je przestaje slyszec po pewnym czasie, gorzej reaguje na ciagly szum samochodow, a pod tym wzgledem mam raj, bo to przedostatnia dzialka w slepej uliczce, wiec bede tam jezdzil tylko ja.

A poza tym kilkanascie arow od strony torow nad rzeczka przeznacze na sad z wysokimi drzewami, wiec licze, ze mi wygluszy pieknie te pociagi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kiepskie, czyli siatka, jak juz zamieszkam postawie ogrodzenie z kamieni :)

 

Plan mam taki:

wiosna 2005 - organizacja letniska, ogrodzenie

jesień 2005 - fundamenty

 

wiosna 2006 - stan surowy pod dach

jesień 2006 - stan surowy pod dach

 

wiosna 2007 - wykańczanie parteru

jesień 2007 - przeprowadzka

 

wiosna 2008 - wykończenie poddasza

itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ha ha ha

No to niezle Sylwka z tymi Twoimi srodkami, to tlumaczy ten harmonogram

 

U mnie jest podobnie: Moja kasa to:

faktury, które mi maja zaplacic

+ to co zarobie w najblizsze 3 lata

+ kredyt jaki wezme

+ mieszkanie, ktore sprzedam

+ 0 oszczednosci

Ale mimo wszystko patrze w przyszlosc optymistcznie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Odpowiedz w tym wątku

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.




×
×
  • Dodaj nową pozycję...